Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
2 март 2018
Мислења
276
Поени од реакции
352
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.390
Поени од реакции
2.835
To Roberte, URL Helper, ali nemam ga registracija me ebe a i Snooper sam zagubio pa čak ni konzolu nisam pogledao, ma zavozao sam se,sa dodatcima u brovser i aplikacijama, nema šta glup sam ponekad i to sve češće baš se prosuh, ali najmanje je nekad veliko,Tebi mnogo hvala:)
 
Последно уредено:
Член од
4 април 2018
Мислења
55
Поени од реакции
113
Ubi se da skinem ovaj audu stream u mp3 formatu na win7, imali neki free audio stream recorder?
Ne treba nikakav plugin ili urlhelper, dovoljna je več u browser ugrađena konzola.

Za one koji ne znaju ili nemaju vremena: ;)

#EXTINF:-1 tvg-shift=0 group-title="♩♪ Radio" tvg-id="brez1" tvg-name="CMC Radio" tvg-logo="CMC_Radio.png" radio=true,CMC Radio

#EXTINF:-1 tvg-shift=0 group-title="♩♪ Radio" tvg-id="brez1" tvg-name="CMC Radio" tvg-logo="CMC_Radio.png" radio=true,CMC Radio Zabavni

#EXTINF:-1 tvg-shift=0 group-title="♩♪ Radio" tvg-id="brez1" tvg-name="CMC Radio" tvg-logo="CMC_Radio.png" radio=true,CMC Radio Jugoton

#EXTINF:-1 tvg-shift=0 group-title="♩♪ Radio" tvg-id="brez1" tvg-name="CMC Radio" tvg-logo="CMC_Radio.png" radio=true,CMC Radio Dalmatina

#EXTINF:-1 tvg-shift=0 group-title="♩♪ Radio" tvg-id="brez1" tvg-name="CMC Radio" tvg-logo="CMC_Radio.png" radio=true,CMC Radio Tambure

#EXTINF:-1 tvg-shift=0 group-title="♩♪ Radio" tvg-id="brez1" tvg-name="CMC Radio" tvg-logo="CMC_Radio.png" radio=true,CMC Radio Rock

evo i Narodni radio

#EXTINF:-1 tvg-shift=0 group-title="♩♪ Radio" tvg-id="brez1" tvg-name="Narodni Radio" tvg-logo="Narodni_Radio.png" radio=true,Narodni Radio

#EXTINF:-1 tvg-shift=0 group-title="♩♪ Radio" tvg-id="brez1" tvg-name="Narodni Radio" tvg-logo="Narodni_Radio.png" radio=true,Narodni Radio Samo sviraj

#EXTINF:-1 tvg-shift=0 group-title="♩♪ Radio" tvg-id="brez1" tvg-name="Narodni Radio" tvg-logo="Narodni_Radio.png" radio=true,Narodni Radio Samo Veselo

#EXTINF:-1 tvg-shift=0 group-title="♩♪ Radio" tvg-id="brez1" tvg-name="Narodni Radio" tvg-logo="Narodni_Radio.png" radio=true,Narodni Radio Totalno Opušteno
 
Член од
13 јануари 2021
Мислења
167
Поени од реакции
73
Zdravo društvo hteo bih vas zamoliti ako imate jednu listu bitka zaneretvu da mi postajete na pp bio bi vam zahvalan. Unapred hvala svima.
 
Член од
7 мај 2017
Мислења
208
Поени од реакции
373
Nisam shvatio, šta da šapnem. Čovjeku sam dao mac a ne višekonekcijsku.
Ma pogrešno sam shvatio. Mislio sam da si mu rekao ako ima valjan MAC da može dobiti višekonekcijsku ali si mu u stvari rekao ako mu odgovara MAC može ga dobiti. Sorry.
Автоматски споено мислење:

Ima li netko novi dns:port od ovoga servera, ne radi mi više
totalbig.hopto.org
Može u PP.
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom