Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

GoxiNS

Ko смe, тaj мoжe,ko нe знa зa страх тaj идe напред
Член од
20 февруари 2019
Мислења
377
Поени од реакции
2.286
Srećan Bajram svima koji slave!

 

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.231
Поени од реакции
5.464
Полски канали, udpxy. Во браузер статусот не може да се види.
55.png

231.1.1.xxx:1234
231.1.240.xxx:1234
239.255.1.xxx:1234
239.254.1.xxx:6060
239.254.2.xxx:6060
239.254.3.xxx:6060
239.254.4.xxx:6060
239.254.5.xxx:6060
239.254.220.xxx:3333
 
Член од
16 јули 2016
Мислења
50
Поени од реакции
266
Samo da se zahvalim svima koji su juce i danas poslali Podrinje Tv... Da ne imenujem oni ce se prepoznati...
Hvala zivi i zdravi bili!

Veliki pozz za sviju
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
15.228
Поени од реакции
7.747
Не е можеби темава за сателитска, не се разбирам во тоа. Знам дека сега повеќе е актуелно IPTV ама мене ме интересира дали во Србија има некој што продава сателитска dreambox или што и да е со добра понуда тв канали?
 
Член од
7 октомври 2020
Мислења
274
Поени од реакции
402
pozdrav,ima li ko listu od infocoreq.bid 8000,hvala.
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
prenosi li iko na Balkanu
UEFA Womens Champions League - FINAL (Göteborg)
Chelsea v Barcelona
 

Kajgana Shop

На врв Bottom