Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
1.875
Поени од реакции
4.542
Otkako Marko više nije moderator anarhija na forumu... A ujedno malo je tema zamrla... Izgleda se ljudi odselili negdje gdje djele šakom i kapom?'
Nema više onih višekonekcijskih promo m3u koje traju po 5 dana???
Ili ipak postoji neka exyu višekonekcijska koja traje više od mjeseca dana??
Мораш да разликуваш што е тема, а што е форум.
Теми на кајгана има вкупно 68.497, ова е само една од нив. Според тебе цел форум е анархија, пишуваш на погрешно место.
Оние кои правеа анархија овде во темава се банирани. Нема да дозволам ниту едно мислење во кое некој тебе или некој кој друг ќе биде навреден по било каква основа.
------------------------------------------
Среќен бајрам на сите кои слават
 

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.097
Поени од реакции
2.810
Нов филмски Мк канал освен Cineplexx:
PS... Во кои листи го има српскиот Агро тв да проскенираме малце?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom