Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
16 ноември 2013
Мислења
254
Поени од реакции
910
Neznam dokle vise traje borba i zasto .
95% ljudi ovde i na drugim forumima i sajtovima , uglavnom svi znamo jedni za druge vec godinama .
I svi imamo na stotine i hiljade listi i uglavnom koristimo par listi a ove druge nam stoje tu negde i uglavnom ih nekoristimo ili povremeno pustimo nesto da proverimo kako radi.
Ja naprimer na tv-u u dnevnoj sobi android imam i od paketa mts iris i supernovu i 9 listi u kmplayer koje pustim jednom u mesec dana i SF XC za android i u njemu 6 listi a koristim odatle uglavnom 3 .Pola pola se gledaju kanali ili Youtube na tv-u.
Tako i vecina ovde,ali borba traje neprestana.
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Neznam dokle vise traje borba i zasto .
95% ljudi ovde i na drugim forumima i sajtovima , uglavnom svi znamo jedni za druge vec godinama .
I svi imamo na stotine i hiljade listi i uglavnom koristimo par listi a ove druge nam stoje tu negde i uglavnom ih nekoristimo ili povremeno pustimo nesto da proverimo kako radi.
Ja naprimer na tv-u u dnevnoj sobi android imam i od paketa mts iris i supernovu i 9 listi u kmplayer koje pustim jednom u mesec dana i SF XC za android i u njemu 6 listi a koristim odatle uglavnom 3 .Pola pola se gledaju kanali ili Youtube na tv-u.
Tako i vecina ovde,ali borba traje neprestana.
sve je u kurcenju i ljubomori, sto se vise kurcis, manje si ljubomoran ;) :D
Автоматски споено мислење:

Stari momentalno ide real-liverpul , aj drug pat ;)

Sent from my Redmi 6A using Tapatalk
gledam ja utakmicu na drugom monitoru ;)
 
Член од
25 февруари 2009
Мислења
1.565
Поени од реакции
417
Treba mi stabilan stream za MRT 1 MK, ako ima nekoj neka pise vo inbox.
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Ja do sada nikad nisam rekao da Sahbazov player ima usisivac, ovo je prvi put.
Cak sta vise v7 shabaz player neradi to 24/7 evo juce je to bilo celo vece,a danas po neki put.Kao da ima neka komanda kad nesto pokrenu to se desava , a mogu i da iskljuce.
Ukratko ima jedan bas dobar program koji se ukljuci kad oces da proveris neke stvari i kad pokrenes neki (player ili skener ili program i dr) imas sve na izvolte sa kim komunicira i adrese na koje salje podatke sa tvog kompa i sta je poslao .I nije objavljen tamo u VIP-u tako da ga nemate ,5-ta kolona nemoze da ga iznese. :P
Ma nisam mislio da ti imas nesto protiv Sahbaza, naprotiv.. sjecam se kad si pisao da su te banovali sa turskog foruma jer si tu nesto napisao da je Saletov skener bolji ili nesto slicno.
Upalo mi je tada u oci kako nisi pokazao ni mrvicu netrpeljivosti prema njima bez obzira na taj ban i tu si mi onako porastao u očima.
Dakle, bas me je interesovalo kako si skuzio da vuce player. Hvala na info .

A sto se tice tog VIP-a smijem ruku stavit da imam kvalitetnije stvari vec kompletan taj VIP , a to znaju i neki forumasi tu ;)
 
Член од
16 ноември 2013
Мислења
254
Поени од реакции
910
sjecam se kad si pisao da su te banovali sa turskog foruma jer si tu nesto napisao da je Saletov skener bolji ili nesto slicno.
Upalo mi je tada u oci kako nisi pokazao ni mrvicu netrpeljivosti prema njima bez obzira na taj ban i tu si mi onako porastao u očima.
Mene turci nisu banovali zbog playera,niti sam se sa njima kacio oko toga .

Banovali su me jer sam Sahbaz-u napisao da je sramota sto su nam ukrali i isarali slikama Playlist Checker i napisali da je to njihovo delo.
Made in Turk
I onda je on rekao da sam ja lazov i da nisu ukrali i prepravljali nista.
i onda kad sam mu poslao sliku trajni , ban ali na vise turskih foruma jer sam ja i tamo i svuda bind.
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
371
Поени од реакции
278
pozz drugovi treba mi po jedan mac od tih servera kojih još nemam: kreka , media future, samoprizren , x.2680.xyz hvala puno onome ko je voljan da mi pošalje
Автоматски споено мислење:

u zamjenu za ove macove koje trazim , svakome šaljem domači server koji još nije izasao na net , za taj server inače nemam macove jer mi ovaj mi blokira ip
 
Последно уредено:
Член од
19 октомври 2016
Мислења
1.407
Поени од реакции
2.296
Автоматски споено мислење:

u zamjenu za ove macove koje trazim , svakome šaljem domači server koji još nije izasao na net , za taj server inače nemam macove jer mi ovaj mi blokira ip
Zajeban si trgovac :ROFLMAO: daješ ništa za nešto.
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
371
Поени од реакции
278
ne , dajem puno ,za nešto što ču samo provirit unutra koji dan , zanimljivo torpedo ,da tebe neinteresuje šta imam hehe , znam da ti imaš sve ove servere samo si škrtica ti bi uzeo sve a dao ništa :kezec:
 
Член од
19 октомври 2016
Мислења
1.407
Поени од реакции
2.296
Nemam ja to :D a ti prodaješ mačka u vreći pa ako prođe-prođe,
Ganjaj Majstu starog prevaranta :ROFLMAO:
 
Член од
26 февруари 2017
Мислења
450
Поени од реакции
263
Nema k......a bolje bi bilo da se pomogne onima koji nemaju i neznaju ev npr naucio sam nesto od kolega koji razvaljuju ove stvari 5% znam al dobro je

 

Kajgana Shop

На врв Bottom