Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
15 октомври 2015
Мислења
186
Поени од реакции
105
sto guras tv viet svaki clan ovog foruma ima bar 10 kvalitetnih listi i djaba ih gleda kome je jos do placanja ako gresim nek me neko demantuje
 
Член од
15 октомври 2015
Мислења
186
Поени од реакции
105
mozes staviti 100 nekih tamo sto nikog ne zanima al nasih domacih top servera stavi jednu ja stavljam dviije al pocnimo od narodne,gradine,radiokafic,storm i tako dalje evo ja ne lazem izvoli
 
Член од
15 октомври 2015
Мислења
186
Поени од реакции
105
Untitled1.png [DOUBLEPOST=1468522678][/DOUBLEPOST]drugi ce odluciti daj jednu dajem dvije[DOUBLEPOST=1468522975][/DOUBLEPOST]dajem 5 Untitled3.png Untitled3.png
 
Последно уредено:
Член од
15 октомври 2015
Мислења
186
Поени од реакции
105
ne tjeram te ni nasta ovo kod mene nije copy/paste imam najbolje combo liste na balkanu pa izvoli pokazi sta imas ja cu izbaciti 50 naloga za top servere sa nasih prostora a ostalo me ne zanima a dobio sam ban od tebe i od drustva sa sf zbog radiokfic servera od kojeg imam sve naloge i zezam se nemam combo listu ovo udjem u panel uzmem naloge i napravim combo
 
Член од
15 октомври 2015
Мислења
186
Поени од реакции
105
za clana foruma djemo lista u pp a ti sota bez ljutnje od tebe sam dobivao liste i hvala ti za to al svi trebamo da ucimo i da nesta naucimo a ovo sto mnogi rade copy/paste i objavljivanje javno lista to ne vodi ni cemu
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.915
Поени од реакции
4.025
za clana foruma djemo lista u pp a ti sota bez ljutnje od tebe sam dobivao liste i hvala ti za to al svi trebamo da ucimo i da nesta naucimo a ovo sto mnogi rade copy/paste i objavljivanje javno lista to ne vodi ni cemu
To si u pravu Milion na 100 na tom svaka cast svaka ti je na mjestu
Pozdrav
 
Член од
15 октомври 2015
Мислења
186
Поени од реакции
105
cjenim te sota jer si i mene mnogo cemu naucio al ja sam sve pratio i nikad nisam sa foruma kopirao listu hvala ti za ono sta ja znam a naucio sam od tebe i tebi slicnih hvala
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.915
Поени од реакции
4.025
cjenim te sota jer si i mene mnogo cemu naucio al ja sam sve pratio i nikad nisam sa foruma kopirao listu hvala ti za ono sta ja znam a naucio sam od tebe i tebi slicnih hvala
Ne znam ko si al ok nije ni bitno, bitno je da mi izmedju sebe nadjemo razumijevanje jedni prema drugima jer liste su prolazne samo mi ostajemo a kad nas ne bude bilo da ne cuje Zlo nema nas ne mozemo se obnoviti kao neka lista sto se naravno mi kao ljudi NE mozemo NIKAD usporediti sa listama i svim vezano za IPTV

Pozdravljam
 
Член од
15 октомври 2015
Мислења
186
Поени од реакции
105
u redu si momak ako sam bio malo brz izvini jer ti nisi zasluzio da te bilo tko vredja il tako nesta cucemo se na sf u 10-tom mjesecu tad mi prolaze sankcije odnosno ban pozdrav
 
Член од
15 октомври 2015
Мислења
186
Поени од реакции
105
zbog par postova sota se potrudio da mi ukinu ban na serbianforumu hvala sota a ti djemo imas jos jednu listu od drugog servera naraVNO NIGDJE NEOBJAVLJENA
 

bobanku

Macedonia timeless
Член од
16 септември 2012
Мислења
2.087
Поени од реакции
2.048
I taka srekni i veseli si ziveeja do krajot na zivotot

(Jos da se vas dvoje izljubite da ne kazem izdupite i bice vam sve na mestu)

za onie koi neznaat Cine+ Select kanalite gi ima i vo narodnatv c+.jpg
 
Член од
7 јуни 2016
Мислења
216
Поени од реакции
191
to nikomne treba za istu sliku sam dobio ban sa serbianhj foruma

ima como listi al sve sto nadjete javno objavite upravo scaniram objavicu rezultat za nekih 1h
nisam ja trazio combo listu da bi je objavio nego da se ne molim svakome
hvala LP[DOUBLEPOST=1468529289][/DOUBLEPOST]evo moze li I za mene jedan ne objavljena naravno od MASTERA EMIROO
 
Член од
15 октомври 2015
Мислења
186
Поени од реакции
105
moze drug zasto nebi moglo al objavi da si dobio i to nije nigdje kopirano ni objvljeno
 

Kajgana Shop

На врв Bottom