Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Sta si se nakostresio ko puran samo se ti zabavljaj imam ja pametnijeg posla nego ovdje virtualno provodit vrijeme.Od ovog iptv vise ne razumete ni salu.Ode vam zivot uz laptop i pisarenje.Inace sam primjetio da 3% ljudi znaju primit salu i uzvratit ostali 97% ste stara gundala i jebivetri.
Da je Marko kojim slučajem nasjeo na tvoju minu i poslao me u zrak ti bi mu sigurno rekao da si se šalio. :D
Aha jataladi :D
 
Член од
16 јануари 2018
Мислења
165
Поени од реакции
159
Sta si se nakostresio ko puran samo se ti zabavljaj imam ja pametnijeg posla nego ovdje virtualno provodit vrijeme.Od ovog iptv vise ne razumete ni salu.Ode vam zivot uz laptop i pisarenje.Inace sam primjetio da 3% ljudi znaju primit salu i uzvratit ostali 97% ste stara gundala i jebivetri.
Molim gospodina da mi ne salje vise slike,juce mi je poslao sliku i napisao vidi sliku!!Pogledao sam sliku,slikao se u stiklama,Zena je popila bromezapam da se smiri,ja ranisan posto imam slab zeludac :) :) :) :) :) ..nemoj vise slati prijavicu te...
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
132
Поени од реакции
284
evo jos za zabavu, pa malo vadite kanale odavde:

еве една невозможна мисија )

Автоматски споено мислење:


ова работи само со ВПН од државата од каде што е макот
Sta se patite oko kanala sa tvh , jednostavno http://ip:port/stream/channelnumber/1-2-3 ili vec i eto ga nista lakse , to ukoliko tvh nema zastitu sa pass ili http://ip:port/playlist a cim se moze izvadit kanal nema zastite :)
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Molim gospodina da mi ne salje vise slike,juce mi je poslao sliku i napisao vidi sliku!!Pogledao sam sliku,slikao se u stiklama,Zena je popila bromezapam da se smiri,ja ranisan posto imam slab zeludac :) :) :) :) :) ..nemoj vise slati prijavicu te...
nemoj tako , bas je sexy i drazesan :D

hahahaha.jpg
 
Член од
9 ноември 2020
Мислења
78
Поени од реакции
41
Evo gospodo da se malo zabavimo ;)

Skenirajte


ko nadje validan mac i da mu radi u SF Vip Player bravo ;) .. validan mac ce se nac samo ... dal ce da radi ? naravno ja sam vec nasao ;) slikao da imam dokaz da nebi neki rekao .......

Pozdrav
Tesko ga je skenirati jer banuje bez proxy nakom minut dva, a sa proxy totalno sporo skenira 10-20 cpm.
A da ide malo brze mislim da bih ga nasao da radi, predpostavljam na sta mislis!
 
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
IPTV Extreme je ta aplikacija koju tražiš
само backup ли може да се испрати до мак адреса,или може само определен портал?

и гледам има Parental control пин заштита,,родителска
ме интересира дали има пин заштита на поставките,,setings?
 
Последно уредено:
Член од
30 јануари 2020
Мислења
386
Поени од реакции
361
Tesko ga je skenirati jer banuje bez proxy nakom minut dva, a sa proxy totalno sporo skenira 10-20 cpm.
A da ide malo brze mislim da bih ga nasao da radi, predpostavljam na sta mislis!
Loše skeniraš, lako nađe mac-ove, otvara portal ali ne i kanale, probao sa VPN više lokacije - neće !
 
Член од
9 ноември 2020
Мислења
78
Поени од реакции
41
Loše skeniraš, lako nađe mac-ove, otvara portal ali ne i kanale, probao sa VPN više lokacije - neće !
Ne skeniram lose nadje i meni Mac-ove ali ne one o kom je on pricao, da bi te nasao morao bih mozda imati 100-200 Mac-ova pronadjenih! Ali jednostavno trebalo bi mi vremena da pronadje toliko, jer sporije skenira taj server!
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
и јас ја видов под ова име на сервер mahs.work
солидна листа

ама не решив вака да ја уништам јавно :( :(
Treba svojim primjerom ukazivati ljudima da treba dijeliti i da ne treba biti stisnutih šaka ;)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom