Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
ja nemam ni mac skener :D
Ti znas da moj unuk zna skenirat te mace.To ti klincima zanimljivo.Ja to vise iz principa ne skeniram kad u google upisem 00:1a:79 pa kad vidis da na tisuce to ganja jednostavno nije vise gust isto tako i sa device kad je izaslo nisam vise nikad to skenirao
 
Член од
5 јануари 2019
Мислења
115
Поени од реакции
143
Ja imam skener ali ne pronađe skoro ništa da potraje,tako da ova dvojica mogu da budu mirni,samo što če sada
sa tolikim listama.
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
ma bolje ti je,bar ti je zanimljivo da rovaris po udpxy i dremboxima,zar mislis da je meni sada zanimljivo na jedan klik i izvuce izvore a jedna mi lista u tv,nema vise onog ceifa kojeg vi imate.Evo obrisao sam wotweb nakon 20 godina koristenja
A sta sam ti ja danas rekao to ti kao nuklearno bombu da bacis u ribnjak pun sarana
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Ja imam skener ali ne pronađe skoro ništa da potraje,tako da ova dvojica mogu da budu mirni,samo što če sada
sa tolikim listama.
Ja nisam ovisio o ovome,plus meni jedna u smart tv dosta plus max tv,i ostane vremena za druzenje.Provodio sam ja nekad sate i sate za tim sad se pitam za koga,manite se skeniranja zivit ce vam bit ljepsi.Imas jednu koja radi ok sta ce vam vise.Druzite se, a da van zivot prode u skeniranju i sjedenju za kompom to si nemojte dozvolit.
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
650
Поени од реакции
1.083
A sta sam ti ja danas rekao to ti kao nuklearno bombu da bacis u ribnjak pun sarana
Jbt gasim skener,ovo mi pretrpa ssd,i usput da pitam od ovih sto nemaju skenere jel imaju za prodat kakav hdd od par tb,treba mi za ove liste.Kad pogledam u folder nijedna lista nema vise od par mb a vec se 1 gb skupilo.Kolega Open mi je trebao uz skener i hard disk pokloniti
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Sad ce se krenuti sa slikanjem lista. Vikend je dug.
Sa moje strane nece ja cu sutra malo okrenut nesto neko kotlovinu u krugu familije,nekoliko casa crnoga i bog te blagoslovi jednom se zivi.Sigurno necu pinkove da slikam,a jos manje da bulim u laptop vlc.
Автоматски споено мислење:

Jbt gasim skener,ovo mi pretrpa ssd,i usput da pitam od ovih sto nemaju skenere jel imaju za prodat kakav hdd od par tb,treba mi za ove liste.Kad pogledam u folder nijedna lista nema vise od par mb a vec se 1 gb skupilo.Kolega Open mi je trebao uz skener i hard disk pokloniti
Kad se vracas doma imam ja na tavanu nekoliko ono 10 cm×10cm pa svrati.
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
650
Поени од реакции
1.083
Sa moje strane nece ja cu sutra malo okrenut nesto neko kotlovinu u krugu familije,nekoliko casa crnoga i bog te blagoslovi jednom se zivi.Sigurno necu pinkove da slikam,a jos manje da bulim u laptop vlc.
Автоматски споено мислење:


Kad se vracas doma imam ja na tavanu nekoliko ono 10 cm×10cm pa svrati.
Pa za par mjeseci,al ako Open podijeli skener i drugima ode tvoj hdd nekom od ovih sto su skenirali macove ili mozda i ovim sto se bave dreamboxima.Daj ostavi meni da budem siguran
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Pa za par mjeseci,al ako Open podijeli skener i drugima ode tvoj hdd nekom od ovih sto su skenirali macove ili mozda i ovim sto se bave dreamboxima.Daj ostavi meni da budem siguran
Znas sta cu ti rec bas mi je drago sta si ti dobio ja nisam bitan sad tu,nek se zderu od ljubomore sad,juce si imao nesto danas imas sve.Evo kapa do poda od mene svaka castOvo mi najdraza recenica koju sam na kajgani napisao.
A vidim da se pjene vec.
Автоматски споено мислење:

Mi u nasim godinama smo samo da gledamo pa ako sta pogodimo puna kapa hahaaaa,i sto dalje od rusa
 

Kajgana Shop

На врв Bottom