Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
30 јануари 2020
Мислења
386
Поени од реакции
361
moguće ne :) :) :)
Treba imat dobru combo listu pa onda nađe puno toga
Šta znači dobra combo lista, ako se misli na MAC combo to je 16.7 miliona kombinacija, i šta je sad tu dobro ??
Možeš koristiti generator slučajnih MAC-ova, ili ići redom, ili neku svoju strategiju odabranih - u svim slučajevima verovatnoća pogotka aktivnih MAC-ova je ista ili jako slična.
Recimo, da li su 00:1A:79:6x:xx:xx češći od 00:1A:79:9x:xx:xx ?
 
Член од
16 февруари 2016
Мислења
480
Поени од реакции
1.067
Evo ja sad probao.... i dok si ti pisao poruku...
Vidi cudo... stvarno ne radi...;)
a kod Good/Hits pise 6-ca:)
:oeoeoe:
 
Член од
11 јануари 2020
Мислења
561
Поени од реакции
4.520
Bilo kako bilo, neka govori svit,
Čovik se rodi i triba umrit.
Svak svoje zna i brime nosi,
Triba prepoznat u vrimenu ko si.

Sve nevere ljudske i svaki smij
Minjat ne mogu, bija bi grij.
Sve ća smo prošli, sve je to dar,
Ostane uvik, sitnica par.

I da si živija godina sto,
Uvik bi nešto uteklo,
Uvik bi nešto ispustija,
Da nisan tija
Jer puno san se smija.

Još je tvog smija od ispo' kape
Fala ti pape!

Dobro vam jutro dobri ljudi.
 
Член од
10 јануари 2020
Мислења
47
Поени од реакции
52
Šta znači dobra combo lista, ako se misli na MAC combo to je 16.7 miliona kombinacija, i šta je sad tu dobro ??
Možeš koristiti generator slučajnih MAC-ova, ili ići redom, ili neku svoju strategiju odabranih - u svim slučajevima verovatnoća pogotka aktivnih MAC-ova je ista ili jako slična.
Recimo, da li su 00:1A:79:6x:xx:xx češći od 00:1A:79:9x:xx:xx ?
Dobra combo lista - moj primjer, skeniranjem sam došao do nekim 200-300k mac adresa koje sam izdvojio u jedan txt te sad koristim taj combo. Te milijune macova nema smisla skenirati jer predugo traje. Za svoje osobne potrebe i za frendove odskeniram koliko je potrebno. Nista vise nista manje.

Hint: (00:1A:79:00:00:00) na većini panela je ta mac adresa :)
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
da vam kaze cika nesto, najbolja combo lista je jedan turski i jedan ruski forum, udjes, pokupis za par minuta sta ti treba, i vozis :D
Автоматски споено мислење:

pa, italijanski, spanski, bugarski .... foruma koliko hoces, i ne brines za ruter i svog provajdera :D
Автоматски споено мислење:

mada razumem i vas, sto imate svoje servere, pa se koljete medjusobno :D
Автоматски споено мислење:

i da jednom za svagda rascistimo, ja i kada se hvalim, (ako se hvalim) :) hvalim se da malo podignem pritisak vlasnicima servera i tzv. strucnjacima (hakerima) za iptv,
a, najsladje mi je kada se strucnjaci popale za neku moju provalu, (da ne kazem laz) k'o napaljene pubertetlije su, odma pitaju a sta, a kako, hehehehheeeee
znaci, zajebavajte se, i ne shvatajte ovo preozbiljno, necete vi nikakve velike novce ovim zaraditi, za to treba malo vise svega, (da se ne ljutite) a vi toga nemate
Автоматски споено мислење:

ima jedan, da mu ne kazem ime, ja zakacim jednu a on dvanaest slika, samo da dokaze kako je on bolji, hehehehhee, a ja mu godinama objasnjavam da sam ja amater, gde je nasao sa mnom da se takmici :)
 
Последно уредено:
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Eutelsat 16A 16°E
Team Media: A new channel has started in DVB-S2 Clear: TV 101 (Serbia) on 11262.25MHz, pol.H SR:30000 FEC:2/3 SID:133 PID:2161[MPEG-4]/2163 Serbian.
Автоматски споено мислење:

 

Attachments

Последно уредено:
Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.210
Pozdrav svima. Trazim jedan film iz 2020, ima ga u Selling-Team listi ali ne radi, to je jedino gde sam ga nasao. Zove se Under Suspicion, glumi Morgan Frimen. Dal ga ima jos u nekoj listi, ne mora biti s prevodom.. Ako neko zna.. Ne znam gde jos da proveravam, sve sam proverio koje su mi pale na pamet..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom