Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
29 декември 2019
Мислења
96
Поени од реакции
200
D

Deleted member 132030

Гостин
Koji su sve nastavci za Astra playlist? Nasao sam jednu, imam samo dva kanala i ne mogu da nadjem vise. Probao sam sa playlist.m3u, playlist.m3u, playlist, channels, channels.m3u, channels.m3u8, ali nista nije radilo. Nasao sam neki scanner koji je nasao link od playlist, ali je izbagovan i svaki put crashuje. Moze neko da mi pomogne?
 
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
Koji su sve nastavci za Astra playlist? Nasao sam jednu, imam samo dva kanala i ne mogu da nadjem vise. Probao sam sa playlist.m3u, playlist.m3u, playlist, channels, channels.m3u, channels.m3u8, ali nista nije radilo. Nasao sam neki scanner koji je nasao link od playlist, ali je izbagovan i svaki put crashuje. Moze neko da mi pomogne?
скенирај други портови,на истата адреса
 

laki1982

Premier Сasual Dating - Live Women
Член од
24 јули 2019
Мислења
66
Поени од реакции
269




















 
Член од
24 септември 2019
Мислења
132
Поени од реакции
284
Napokon da clanovi postaju kreativni , da se trude da idu u korak sa reastrimerima , vlasnicima servera itd. ”pm“ jedan od sigurnijih nacina za prenos podataka od kojih vecina ima koristi ! (y)
Postavljanje slika samo dokaz pojedincima da koristimo nesto njihovo sto oni nisu suglasni " OrionTV” jedan od primjera ,vidim da neradi vise bar ne na onim url na kojim je radila vecina kanala bez token :)
Za nepovjerovat Art , Narodna ,i jos par dobrih servera radi bez problema na stbemu ali vidim da ih niko vise javno ne spominje ! Respekt !!! Vjerovatno zato i rade !
 
Последно уредено:
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Kako da izaberem vise portova od ponudjenog?
pogledaj sliku i bice ti jasnije
Автоматски споено мислење:

zamorno je objasnjavati osnove, i nemojte ocekivati to od prastarih clanova, potrudite se malo i to sami pronadjite po forumima
Автоматски споено мислење:

 

Attachments

  • 22,4 KB Прегледи: 217
Последно уредено:
Член од
24 јуни 2018
Мислења
415
Поени од реакции
238
pogledaj sliku i bice ti jasnije
Автоматски споено мислење:

zamorno je objasnjavati osnove, i nemojte ocekivati to od prastarih clanova, potrudite se malo i to sami pronadjite po forumima
Автоматски споено мислење:

Svaki po svome ukusu....za mene su to nekakva Spanjolska sela.
Lakse je upaliti Open Bullet i cekati dok nesto izbaci!!!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom