Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756

laki1982

Premier Сasual Dating - Live Women
Член од
24 јули 2019
Мислења
66
Поени од реакции
269
Real Url: mlsh1.com:2086 Status: Active Created: 26/07/2020 14:43:10 Expires: Null Active Connections: 55 Maximum Connections: 500
Автоматски споено мислење:

Real Url: 82.165.162.104:25461 Status: Active Created: 04/08/2020 09:17:26 Expires: Null Active Connections: 88 Maximum Connections: 2000
 
Последно уредено:
Член од
9 јануари 2018
Мислења
530
Поени од реакции
1.529
@laki1982
jel' sam skeniras liste, daj neku dobru domacu ;)
Iskreno ne gledam niti me niko ne pita al upropastavati liste koje nisu javne je steta..
Otvoren prolaz na public=true odakle ih skida....
Bice uskoro ko i sa vecinom visekonekcijskih da su ne gledive a da ne pricam za jednokenekcijske..
 
Член од
28 октомври 2017
Мислења
275
Поени од реакции
678
Poštovanje svima. U zadnje vrijeme mi "ispada" stb prilikom gledAnja filma iz videoteke. Ekran se nakon 15 -20 min. zacrni i kada vratim na listu filmova više ne mogu ući niti niti u jedan film, niti bilo koji tv program gledati iako mi dozvoljava "listanje" istih. Kada izađem iz programa i ponovo uđem bude u redu nekoliko min. i zatim ponovo ispad. I tako stalno. Nadogradio sam stb novijom verzijom, ista stvar. Deinstalirao sam i ponovo instalirao, i opet isto. Događa se na bilo kojem serveru tako da nije u ptanju loš Mac ili spor internet. Stb_pro je instaliran na Philips android tv. Je li imao netko sličan problem? Neka ideja kako to riješiti? Hvala u naprijed ;)
 

laki1982

Premier Сasual Dating - Live Women
Член од
24 јули 2019
Мислења
66
Поени од реакции
269
Poštovanje svima. U zadnje vrijeme mi "ispada" stb prilikom gledAnja filma iz videoteke. Ekran se nakon 15 -20 min. zacrni i kada vratim na listu filmova više ne mogu ući niti niti u jedan film, niti bilo koji tv program gledati iako mi dozvoljava "listanje" istih. Kada izađem iz programa i ponovo uđem bude u redu nekoliko min. i zatim ponovo ispad. I tako stalno. Nadogradio sam stb novijom verzijom, ista stvar. Deinstalirao sam i ponovo instalirao, i opet isto. Događa se na bilo kojem serveru tako da nije u ptanju loš Mac ili spor internet. Stb_pro je instaliran na Philips android tv. Je li imao netko sličan problem? Neka ideja kako to riješiti? Hvala u naprijed ;)
jesi probao drugi stb?ima ih jos...kad vec kazes da su makovi okej.
 
Член од
26 октомври 2019
Мислења
560
Поени од реакции
1.344
Poštovanje svima. U zadnje vrijeme mi "ispada" stb prilikom gledAnja filma iz videoteke. Ekran se nakon 15 -20 min. zacrni i kada vratim na listu filmova više ne mogu ući niti niti u jedan film, niti bilo koji tv program gledati iako mi dozvoljava "listanje" istih. Kada izađem iz programa i ponovo uđem bude u redu nekoliko min. i zatim ponovo ispad. I tako stalno. Nadogradio sam stb novijom verzijom, ista stvar. Deinstalirao sam i ponovo instalirao, i opet isto. Događa se na bilo kojem serveru tako da nije u ptanju loš Mac ili spor internet. Stb_pro je instaliran na Philips android tv. Je li imao netko sličan problem? Neka ideja kako to riješiti? Hvala u naprijed ;)
Moze biti da te tvoj "internet provider" zeza.
 
Член од
28 октомври 2017
Мислења
275
Поени од реакции
678

Kajgana Shop

На врв Bottom