Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
21 декември 2012
Мислења
1.770
Поени од реакции
876
Arkadas moras znati da u Tunis , Alžir , Maroko , Libija Maternji jezik je Francuski a ne Turski
Ma ajde ne pricaj glupostima sve znat turski,evo kad otvorim nekoj kanal RS ,HR,Alzir,Tunis i t.d. stalno idat neki turski serijali i da ne znas za 2 meseza ti trebat da naicis sve kad gi gledas.

Член од
6 јуни 2016
Мислења
715
Поени од реакции
1.198
Srbima vazda Turci krivi :D
Nije Turčin lik uopšte već Arapin i vjerovatno iz Maghreba (Tunis , Alžir , Maroko , Libija) zato što odlično priča francuski, , a Turci kao Francuzi ni engleski neće da uče , a ne francuski.
Zar je bitno sta je doticni? Pisu za Turske forume a ne Shabaza kao turcina, ogromna razlika.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока

Член од
27 февруари 2017
Мислења
462
Поени од реакции
1.112
Ovi poneki forumasi često potenciraju to kao Turci kradu itd,
Pa neka kradu,i vi ,i mi ,i oni, svi krademo na neki način, mi gledamo liste sto je neko drugi kupio,a taj od koga je kupljeno krade stream od nekog tamo sto mozda ni on nije u legalan.Tako da ne treba optuzivati nekog drugog pogotovo za ove nelegalne stvari

Последно уредено:
Член од
6 јуни 2016
Мислења
715
Поени од реакции
1.198
Mene zabole sta ko krade, uopste se moj post ne odnosi na to vec na cinjenicu da se potencija kako "Srbima turci krivi za sve"... odmah na nacionalizam se ide, cemu to? Siguran sam da kad je napisan taj post da se mislilo na Turske forume a ne Shabaza al ajde nebitno, nek krade sta ko hoce

Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.201
Zar je bitno sta je doticni? Pisu za Turske forume a ne Shabaza kao turcina, ogromna razlika.

Koliko vidim na screenu se ne vidi nista sto bi dalo ukazati da se radi o Turcima i turskim forumima vec se vidi samo mail i you tube link tog Arapina i po user name-u /mailu , a i po jeziku kojim pise na you tube kanalu.
I kakve Sahbaz ime veze s ovim ? De pogledaj prvo screenove.
Автоматски споено мислење:

Mene zabole sta ko krade, uopste se moj post ne odnosi na to vec na cinjenicu da se potencija kako "Srbima turci krivi za sve"... odmah na nacionalizam se ide, cemu to? Siguran sam da kad je napisan taj post da se mislilo na Turske forume a ne Shabaza al ajde nebitno, nek krade sta ko hoce

Kakav nacionalizam, ne blebetaj..pa nema valjanog restorana i hotela u Beogradu u kojem Dadoxy nije docekivao budan zore. Ja nemam problem s tim da odvojim primitivne smradove od ljudi.

Последно уредено:
Член од
7 ноември 2019
Мислења
205
Поени од реакции
244
Um je kao padobran, funkcioniše jedino ako je otvoren.
Prijatan dan......

Kajgana Shop

На врв Bottom