Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
9 декември 2019
Мислења
110
Поени од реакции
140
ekipa, jel server besnakobila još radi? meni preko stb ne radi više, vjerovatno mac poništen.
 
Член од
10 октомври 2017
Мислења
380
Поени од реакции
746
Vise landranju okolo i nedostatku vremena, al' necemo picajzlirati.
pod hitno objasniti gde i cega landranju?:ROFLMAO:
U potpunosti zasluzen Vip status bilo gde, dok.......
kod nekih se lakjanje ispostavilo bas kao unosan biznis hahahaha

Naravoucenije: lajkajte ljudi nikad se nezna
:zloo:
Odsad svi koji napisu da imaju Open bullet ja im lajkam,mozda im mi se posreci
 
Член од
27 февруари 2019
Мислења
49
Поени од реакции
80
Последно уредено од модератор:
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Sto se cudis, koliko moras da budes bolestan i udaren u glavu da se svetis ljudima zbog jebenog lajka na post i "ukidas" im OB config..
Ti si meni Gargić idol :D Uspio si nemoguce, okupiti strumfove oko sebe ... a koja ti je od njih strumfeta Gargić? :D

A ono juce kad si isprovociran poceo pozivati narodne mase da dodijelis slovom i brojem JEDAN ( 1) OB je nenadjebiv show . :D

Jos kad si pri tom zakljucao inbox jasno je bilo da si se izgubio ko Hamidina krava na plodnoj livadi. :D

Tako da taj kojem si ga poklonio treba bit zahvalan meni jer je isprovociran od mene , a ne poklonjen od tebe .
A vezano za ovo sto ne dam onom ko je na drugoj strani mogu ti reci da smo se mi koji smo rasli uz New Primitives i Elvisa.J Kurtovica sazivili sa onom " Ko te kara nek ti pise pjesme ". :D

Aj Gargić ne sekiraj ..uvijek su volovi orali , a konji zobali :D
 
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
Sve nesto kontam jutros:

-da l' da trcim?:confused:
-Il' da..................ne trcim!?:love:
добро е да има вакви вицови,,шали,,,

али сепак вакви билборди ,,во СПОЈЛЕР!!!!!!!!!!!!!!!!
ова го едитриав....заради многуте лакјови)))
друо бришам

сите знаете да влезете преку телефон,,,,
и сигурно ве нервираат,,големите билборди,,,
и не можете ништо да прочитате

затоа ушре еднаш..!!!!!
сликите во СПОЈЛЕР!!!!!!
а забраната за јавно објавување на мак адреси СЕУШТЕ важи!!!!!!
таму ..поени и БАН!!!!

А листи,,,максимум ,до 3,,од еден исти сервер!!!!!!
листите,,,секако се осудени на уништување,,,,,сепак да не биде и целиот сервер!!

а листа со многу конекции,,,ако разберам дека е таква ,,ја БРИШАМ!!!!
 
Последно уредено:
Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.210
Ti si meni Gargić idol :D Uspio si nemoguce, okupiti strumfove oko sebe ... a koja ti je od njih strumfeta Gargić? :D

A ono juce kad si isprovociran poceo pozivati narodne mase da dodijelis slovom i brojem JEDAN ( 1) OB je nenadjebiv show . :D

Jos kad si pri tom zakljucao inbox jasno je bilo da si se izgubio ko Hamidina krava na plodnoj livadi. :D

Tako da taj kojem si ga poklonio treba bit zahvalan meni jer je isprovociran od mene , a ne poklonjen od tebe .
A vezano za ovo sto ne dam onom ko je na drugoj strani mogu ti reci da smo se mi koji smo rasli uz New Primitives i Elvisa.J Kurtovica sazivili sa onom " Ko te kara nek ti pise pjesme ". :D

Aj Gargić ne sekiraj ..uvijek su volovi orali , a konji zobali :D
"gargicu" mozes da se sagnes.

Ne znam sto se pronalazis u postu osim ako se nisi prepoznao?? Sad si pokazao koliko si zapravo retardiran i ogranicen kao balkon.

Ukinuta je licenca liku koji je meni lajkovao post, ja nisam rekao da sam ja ukinuo a ni ti, osim ako se sad nisi prepoznao pa si se javio i otkrio. Glup si k'o kurac. Inace da bude jasno taj lik je imao OB i bez mene ali verovatno preko nekog od vas i kad mi je lajkovao post ista mu je ukinuta.. Al gde bi ti skontao...

Ja sam barem nekome pomogao i ne kurcim se ovde da sam otkrio toplu vodu skenerima koje sam platio ihaj haj..

Samo za oganicenog mostarca, jadni vi ako ste svi takvi.

 
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
сега видов,,дека сите листи ,,ти се копирани од Бугарскиот форум,,,,,
и забележав дека се со повеќе конекции((((
Бг форумот ,,нема да опстои долго
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom