Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.210
Ovdje mozes da provjeris.
Samsung TV modeli

Tizen TVs (J/K/M/N/Q/R):

non-Tizen TVs (E/ES/F/H/HU/J4/J52):
Ma to znam ali kako da znam koja je ovaj oznaka, tamo ga nema u ovom linku na spisku. Treba da instaliram Smart IPTv a ne znam dal je ovo Tizen ili ne jer na Smart IPTV sajtu ima nacin za oba tv-a
 
Последно уредено:
Член од
27 септември 2018
Мислења
191
Поени од реакции
238
Nesto kontam sto ovih iz zapadne evrope nema u iptv-iju. Nigdje alata by Hans, by Fridrich, by Sven i sl. :D
Sve sto valja je il nase , tursko , bugarsko , arapsko , rusko, kinesko itd. Talijani malo nesto maznu i to ti je to.
Joj jesu glupi ovi zapadnjaci :D
zato sto nemaju potrebu, zarade dovoljno da mogu sve da gledaju legalno......nisu oni kao mi da se krpamo stalno
 

hijazez

Molla kuqe
Член од
27 февруари 2017
Мислења
296
Поени од реакции
482
Kako se gleda koja je serija Samsung Smart TV-a ? Zadnje slovo u modelu ? Jel recimo ovo K serija ? Samsung UE50NU7022K, ovo je sa Tizen OS?
Qudno, nigdje se ne objasnjava sta predstavljaju zadnje slove!!!
UE = LCD (QE = Qled)
50 = to znamo svi
NU => N = godina introdukcije (2018) U = ultra hd
poslednje dve cifre 22 = dizajn, ekstra opcije ....
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.388
Поени од реакции
2.832
Ja sinoc ubacio 10 portala u SFVIP Player i sve radilo ko bombona. Maloprije ni jedan nije htio da otvori listu. Probam na STB Emu i svi do jednoga rade... Cudno, zanimljivo. Skinem sad Update sto je boki71 postavio i odjednom svi proradise. Bas mi nesto mirise kao i onaj skener sto je izletio iz Vip-a, aj recimo slucajno da ljudi navale sa skeniranjem pa ga iskljucise i jos boki71 rece da sve skenirano od raje zavrsilo je u SF riznici. Sto znaci kao i ovaj player, sve sto ubacis u njega ide do gazde. Veoma ljubazno od pojedinaca...bruka
grešiš, ponekad baguje u configu. treba ga brisati, ako liste ne rade, crkle su, ko još krade liste od 1 konekcije

ideš u : 2020-02-12_200922.png

i izbriši i account i config. i ponovo upiši

 
Последно уредено:
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
mađarski.jpg

Što ti je Mađar u Srbiji , nigdje srbijanskog kanala :D ... jel ovo tvoj drim Starbucks? :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom