Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
25 август 2016
Мислења
357
Поени од реакции
1.270
Овој линк има Тројанец, па ако може да ги предупредите сите други членови кои веќе го симнале овој player или ако намераваат да го симнат да знаат дека има вирус тројанец.
To je dobar Trojanac,nece ti nista;)
 
Член од
29 декември 2019
Мислења
96
Поени од реакции
200
Овој линк има Тројанец, па ако може да ги предупредите сите други членови кои веќе го симнале овој player или ако намераваат да го симнат да знаат дека има вирус тројанец.
To je Turski Trojanac nije albanski
 
Член од
23 октомври 2016
Мислења
24
Поени од реакции
16
Nemoj me pogresno shvatiti, ja sam kupovao skoro od svih nasih tkz. gazdi IPTV i dok mi se vidici nisu otvorili na druge strane pa uvidio sta je usluga i kvalitet onda imam pravo reci svoje misljenje. Cast izuzecima da ih ne nabrajam ovdje ali mali je broj njih. Ostalo ...brrr... Tih MaC-ova nemam za djeljenje jer ih ja koristim...sorry. Ziv i zdrav bio pa pivo popio u ove sitne sate...:)
Ja bi te molio ako može neki info o portalima, može ovdje ili na PM. Nemam veremena a ni volje za skeniranje, pa onda platim listu i miran sam :) . Ako može neka preporuka bio bi zahvalan.
hvala
 

GoxiNS

Ko смe, тaj мoжe,ko нe знa зa страх тaj идe напред
Член од
20 февруари 2019
Мислења
377
Поени од реакции
2.286
Ako neko koristi Sentry, i ako je voljan neka mi se javi na PM...
Hvala
 
Член од
31 јануари 2020
Мислења
2
Поени од реакции
0
pozdrav ako može mac sa hd kanali exyu i ako moze kamiondzije ili gradina na privat, blagodarim
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Pozdrav!
Imam jedno pitanje, ne znam da li moze ovde da sa pita, nov sam na forumu. Ako kojim slucajem krsim pravila slobodno obrisite post.
Pitanje je, da li neko ima problem da otvori stranicu Sultanovic net-a?
Hvala!
Goni ih policija jer su od samsung firme objavili mac adrese
 

Kajgana Shop

На врв Bottom