Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
8 април 2017
Мислења
1.146
Поени од реакции
2.205
Kakav crni VPN ako hoce da te nadju ljudi koji drze ili ti prodaju vpn moraju da daju sve informacije koje ih zanimaju tako da je VPN cista glupost to znam jer sam i ja u tom sektoru NEMOZES SE SAKRIT AKO TE TRAZE !!!!!!!
Mozes.. Uzmes pripaid karticu kupiš Internet i surfaš.. Kako će te naći?

Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.045
Поени од реакции
5.241
Член од
24 септември 2019
Мислења
91
Поени од реакции
214
Mozes.. Uzmes pripaid karticu kupiš Internet i surfaš.. Kako će te naći?
Hehe , ljudi moji ja crnjaka skeniranje iptv , ko da provaljujete Pentagon , ako ste sigurni s tim metodama o kojima pisete pokusajte dirnut nesto zesce pa cete vidjet koliko ste nevidljivi u netu ! Da hakeri tako rade davno ih nebi vise ni bilo !

Член од
18 јули 2019
Мислења
149
Поени од реакции
297
Hehe , ljudi moji ja crnjaka skeniranje iptv , ko da provaljujete Pentagon , ako ste sigurni s tim metodama o kojima pisete pokusajte dirnut nesto zesce pa cete vidjet koliko ste nevidljivi u netu ! Da hakeri tako rade davno ih nebi vise ni bilo !
Ne samo to. Baci na papir koliko bi to kostalo skidanje par TB podataka ili 1-2TB koristenja IPTV mjesecno :)

Член од
25 ноември 2018
Мислења
116
Поени од реакции
227
što ti je Njemačka , strahuje čovjek zbog Kodija , u nas se kralj nakači preko krova na telefonski kabal od kladionice i nabije 20.000 eura hot line računa , kad ga provale on ne odustane već se ovaj put zakači na zgradu pošte u blizini :D
U strahu su velike oci.
Автоматски споено мислење:

Kakav crni VPN ako hoce da te nadju ljudi koji drze ili ti prodaju vpn moraju da daju sve informacije koje ih zanimaju tako da je VPN cista glupost to znam jer sam i ja u tom sektoru NEMOZES SE SAKRIT AKO TE TRAZE !!!!!!!
Ja umjesto VPN-a koristim podrum. Tu me nece traziti.

На врв Bottom