Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Ja kupujem mašinu bez sistema.... sve u delovima i onda sklapam sam, iskreno bolje prođeš i sigurnije hehe :cool:

A što se tiče linux sistema počeo sam sa LINUX MINT, ali ja sam čovek ko voli komplikovano pa me je privukao ARCH i instaliranje preko komande i jednostavnost kao arch i minimalizam, instaliram samo ono što mi treba, sredim izgled po mom ukusu i to je to, ali to je već za zagrižene linux korisnike i ko ima puno vremena za savladati ga i igrati se s njim...
i ja isto, ali sta cemo sa laptopovima :D
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
Ima i za to leka... uvek biraš bez OS-a hahahahaha pa instaliraj po želji, a što se tiče hardvera pa preporuka ne procesor ispod i3 i rama 8gb i to je to, izbor dell, lenovo. :cool:(y);)
Malo pripazi kad biras laptop, vecina novih vise nema drivere za Win7, osudjen si onda na ovu 10-ku u svakom slucaju. Neke nesto starije verzije laptopa koje nemaju DVD drive su imale problema sa nedostatkom USB 3.0 drivera, e to je onda bila zabava instalirati windoze sa sticka, to je bio tezi nacin. :)
 
Член од
11 јуни 2016
Мислења
324
Поени од реакции
219
ej aj ovako ,,,,gledam jesam greskom usao na drugi podforum ,,,trebam nesto hitno u vezi IPTV .., i evo vec 20 minuta scrolam tu za temu u vezi IPTV ali ne mogu pronaci temu , necu nikog tu napadat ,psovat ili slicno al de sami priznajte da je malo odmaknuto sve od teme podforuma ,eto samo toliko a sadzaje "savjeta" oko laptopa OS-a i sl necu niti komentirati,nemam se namjeru svadjat ,zato nemoj quotat moj post sa pateticnim pokusajima odgovora,,,.aj zdravo
 
Член од
8 јуни 2019
Мислења
316
Поени од реакции
321
Ili jedn
Malo pripazi kad biras laptop, vecina novih vise nema drivere za Win7, osudjen si onda na ovu 10-ku u svakom slucaju. Neke nesto starije verzije laptopa koje nemaju DVD drive su imale problema sa nedostatkom USB 3.0 drivera, e to je onda bila zabava instalirati windoze sa sticka, to je bio tezi nacin. :)
Ili jednostavno ubaciti flash 2.0 hehehebe, ali dobro, mnogi laptopovi dolaze cak i sa predinstaliranim linuxom, tako da ljudi, svi super kompjuteri i sve što je gigantski POKREĆE upravo Linux, tako da vi vidite ko je glavni hehehehe
Автоматски споено мислење:

ej aj ovako ,,,,gledam jesam greskom usao na drugi podforum ,,,trebam nesto hitno u vezi IPTV .., i evo vec 20 minuta scrolam tu za temu u vezi IPTV ali ne mogu pronaci temu , necu nikog tu napadat ,psovat ili slicno al de sami priznajte da je malo odmaknuto sve od teme podforuma ,eto samo toliko a sadzaje "savjeta" oko laptopa OS-a i sl necu niti komentirati,nemam se namjeru svadjat ,zato nemoj quotat moj post sa pateticnim pokusajima odgovora,,,.aj zdravo
Druže, vrati se ti na 1500 stranu pa kreni da čitaš, naćićeš sve što te zanima...
 
Член од
13 ноември 2016
Мислења
526
Поени од реакции
1.126
ej aj ovako ,,,,gledam jesam greskom usao na drugi podforum ,,,trebam nesto hitno u vezi IPTV .., i evo vec 20 minuta scrolam tu za temu u vezi IPTV ali ne mogu pronaci temu , necu nikog tu napadat ,psovat ili slicno al de sami priznajte da je malo odmaknuto sve od teme podforuma ,eto samo toliko a sadzaje "savjeta" oko laptopa OS-a i sl necu niti komentirati,nemam se namjeru svadjat ,zato nemoj quotat moj post sa pateticnim pokusajima odgovora,,,.aj zdravo
Tvoji postovi su pogodili srz teme, polovina ..ko ima Netflix a druga polovina o android box-ovima.Kazes neces komentirati i svadjati se,a izgleda ne znas ni pomoci vec ako mozes da se oceses za nesto...u vezi IPTV. A mi smo pateticni ako pokusamo odgovoriti.E moj /gledate/ ......
 
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.383
Поени од реакции
2.821
Член од
11 јануари 2020
Мислења
561
Поени од реакции
4.520
Evo polako grem naprid i učim ove nazive oko iptv.Puno toga ima pa nije lako nama početnicima.Puno stranica na ovom forumu.Moglo je i manje toga bit,ali nema veze duga je godina.Dok ja to naučim kupija san jednu listu da mogu i nešto gledat.Ka i svaki početnik kupija sam jedan libar da imam iz nečega učit.
preuzimanje.jpg
 
Член од
27 јули 2018
Мислења
417
Поени од реакции
502
Jesmo mi čudni ljudi,dok nisam imao ništa stalno visio na laptopu da pronađem kakav skener.Sad ih ,valjda sam dobro pebrojao imam vrhunski 6 i ništa neradim.Čudno zar ne....Ali skeneri su samo za mene ,nesmijem djeliti tako nemojte pitati da pošaljem :)
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
645
Поени од реакции
894
Jesmo mi čudni ljudi,dok nisam imao ništa stalno visio na laptopu da pronađem kakav skener.Sad ih ,valjda sam dobro pebrojao imam vrhunski 6 i ništa neradim.Čudno zar ne....Ali skeneri su samo za mene ,nesmijem djeliti tako nemojte pitati da pošaljem :)
A liste jel imas?? Smes li to da podelis???
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Jesmo mi čudni ljudi,dok nisam imao ništa stalno visio na laptopu da pronađem kakav skener.Sad ih ,valjda sam dobro pebrojao imam vrhunski 6 i ništa neradim.Čudno zar ne....Ali skeneri su samo za mene ,nesmijem djeliti tako nemojte pitati da pošaljem :)
ljudska pohlepa, tako je isto i sa nekretninama , vilama , kolima ...daj samo daj , a samo u jednoj kući možeš spavat , jedno auto vozit ... kad shvatiš da ne živiš već robuješ već si uveliko u poslijepodne života ;) jebiga
 
Член од
27 јули 2018
Мислења
417
Поени од реакции
502
A liste jel imas?? Smes li to da podelis???
trebam skenirati da bi pronašao listu,zato i kažem da smo čudni ljudi
Автоматски споено мислење:

ljudska pohlepa, tako je isto i sa nekretninama , vilama , kolima ...daj samo daj , a samo u jednoj kući možeš spavat , jedno auto vozit ... kad shvatiš da ne živiš već robuješ već si uveliko u poslijepodne života ;) jebiga
upravu si
 

Kajgana Shop

На врв Bottom