Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
7 декември 2017
Мислења
132
Поени од реакции
47
Imam ja jedan android tv i dva android box-a na 2 druga 2-tv. Javlja se problem da nakon nekog vremena 20-30-40-60 minuta rada stb emu pro jednostavno napravi crni ekran i moram ili menjati kanale (sta je relativno brzo i OK) ili ako i to nece,moram na stb profil praviti reload pa trazenje kanala i tako sto ide dosta vremena. Dok sa perfect player-a kojeg imam isto tako svuda, to se ne dogadza. (pricamo za isti tv kanal,jedno vreme sam imao m3u i mac sa istog servera i opet tako je bilo).

Sada sam probao tako da vlc bude default player u stb emu (jer ga ima svuda). Prije probao ijk i exo player - isti problem opet.

Da ne znate mozda neki drugi program za android koji bi bio kao stb emu (portal i mac) za gedanje iptv.

Ili neko da objasni kako podesiti stb emu pro da se ovaj problem sa crnim ekranom kod gledanje tv nestane ili minimizira (probas sam sve sto sam pronasao na internetu)
mozes probati sa mx playerom mislim da solidno radi za stbumu,,, pozdrav tung ,,,,
 
Член од
7 декември 2017
Мислења
132
Поени од реакции
47
Автоматски споено мислење:

veruj mi ne gasim ga radi sad zasad dobro daljinski ima opcije govora zadas mu komandu i odradi ti recimo net flix automatski ga sam prebaci
ja imam malo iskustva sa istim boxom transpeed sa air mouse jako dobar box dobar interface brzo radi i display pus ....like
 
Член од
7 ноември 2019
Мислења
208
Поени од реакции
247
Ko pogodi koja je lista ... dobija listu :) ima ih ......


da napomenem .... clanovi koji bas nemaju sta da gledaju tj. od mene nisu dobili listu .. ovi stariji imaju svi po nesta da gledaju a ja cu odlucit kome cu dati ... nije samo jedna lista u pitanju ...

Pozdrav
Posalji ako imas viska . Pozdrav.........
 
Член од
8 декември 2019
Мислења
2
Поени од реакции
1
sota deli kao da su njegove liste hahaha:cool:
Автоматски споено мислење:

Ko pogodi koja je lista ... dobija listu :) ima ih ......


da napomenem .... clanovi koji bas nemaju sta da gledaju tj. od mene nisu dobili listu .. ovi stariji imaju svi po nesta da gledaju a ja cu odlucit kome cu dati ... nije samo jedna lista u pitanju ...

Pozdrav
daj meni hahahaha
Автоматски споено мислење:

sota deli kao da su njegove liste hahaha:cool:
Автоматски споено мислење:


daj meni hahahaha
hoces ja da je podelim hahah
 
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
sota deli kao da su njegove liste hahaha:cool:
Автоматски споено мислење:


daj meni hahahaha
ги дели,,,не се јавни
ете и ти бараш една,,,ама многу иронично ова хаххаха

регистриран денес,,,очигледно си некој стар нов член
 
Член од
22 март 2014
Мислења
96
Поени од реакции
30
Ko pogodi koja je lista ... dobija listu :) ima ih ......


da napomenem .... clanovi koji bas nemaju sta da gledaju tj. od mene nisu dobili listu .. ovi stariji imaju svi po nesta da gledaju a ja cu odlucit kome cu dati ... nije samo jedna lista u pitanju ...

Pozdrav
Drug Sota mozel jedna al da traje malo duze, od tebe sam dobio jednu listu davno davno lp
 
Член од
11 март 2017
Мислења
7
Поени од реакции
21
Јас побарав @Sota ми даде листа без проблем , пак фала ти , и тоа листата е боли глава ,со многу програми

Sent from my U18 using Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom