Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

kockalone1234

Premier Сasual Dating - Verified Women
Член од
23 февруари 2019
Мислења
132
Поени од реакции
218
Pretpostavljam da je ROLI dobio od istog čoveka kao i ja jer i ja imam taj adid i ja sam probao da ga dogradim ali nije mi uspelo ‚ali imam jedan
koji radi.
 

kockalone1234

Premier Сasual Dating - Verified Women
Член од
23 февруари 2019
Мислења
132
Поени од реакции
218
Pa šta bi ja sad trebalo da postavim 200 mac da bi tebi pokazao šta imam. Evo postaviću kod @panelrazarac na njegovom forumu
kad otvori sekciju stalker _portal i mac adrese.
 
Член од
29 октомври 2019
Мислења
63
Поени од реакции
48
Член од
24 ноември 2007
Мислења
166
Поени од реакции
101
Pa šta bi ja sad trebalo da postavim 200 mac da bi tebi pokazao šta imam. Evo postaviću kod @panelrazarac na njegovom forumu
kad otvori sekciju stalker _portal i mac adrese.
Podeli nesta na PM mozda neko zeli koji mac sa tog stalkera, tako je najbolje.

Kad vec ih imas i mozes skenirati djeli clanovima na poruke.
 
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.390
Поени од реакции
2.836
Прегледај го приврзокот 223875
Ovo je iz naseg pp
A sto se tice pomoci,dovoljno sam vremena ovdje i ako nisam naucio da niko pomoc nece,onda bi bio totalno glup.Pomoc ne trazim,shodan mi dovoljan da se bar nikog ne molim
Grešiš ogromno ima momaka koji će Ti ako mogu uvek pomoći to sam Ja (neškolovan i samim tim tanak) to je veliki meštar K***i, i apsolutni dobri ćoek M........M,tu je S****n, koji ima odredjene partijske ograde,mora konsenzus.Pa L**y(*2,6**) ima ljudi ima ima.[ Moje iskustvo , moje hapšenje, moje svedočenje (Tommy L Jones u "No Country for Old Men")]
 
Последно уредено:
Член од
27 февруари 2019
Мислења
212
Поени од реакции
414
Pa šta bi ja sad trebalo da postavim 200 mac da bi tebi pokazao šta imam. Evo postaviću kod @panelrazarac na njegovom forumu
kad otvori sekciju stalker _portal i mac adrese.
hahahahan dobraaaaaa
Автоматски споено мислење:

trebao bih neke naloge za muziku za jednog svog prijatelja tipa recimo https://tidal.com/ ili deezer itd, pa ako netko želi udijeliti može na pm unaprijed hvala :)
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
650
Поени од реакции
1.083
Grešiš ogromno ima momaka koji će Ti ako mogu uvek pomoći to sam Ja (neškolovan i samim tim tanak) to je veliki meštar K***i, i apsolutni dobri ćoek M........M,tu je S****n, koji ima odredjene partijske ograde,mora konsenzus.Pa L**y(*2,6**) ima ljudi ima ima.[ Moje iskustvo , moje hapšenje, moje svedočenje (Tommy L Jones u "No Country for Old Men")]
S****n veliki znalac sigurno
 
Член од
22 март 2014
Мислења
96
Поени од реакции
30
Nemoj vrijedjati,ja nisam nigdje rekao da ulazim u nesto sto trazi user i pass,ali ima na hiljade mjesta gdje ima spremljenih listi a da ne trazi ni user i pass,ima mjesta gdje nadjes dokument sa nekim podacima od nekog servera,pa iskoristis.Kucaj u shodan sta god ti naumpadne.Ukucaj m3u i naci ces neku listu a kamoli sta drugo da kucas
Mozes li mi poslati na pp link da skinem taj shodan
 

Kajgana Shop

На врв Bottom