Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
27 февруари 2017
Мислења
507
Поени од реакции
1.290
Zna li ko u kojoj listi ima serija senke nad balkanom sezona 1,mozda je i ja nedje pogledam
 
Член од
12 ноември 2019
Мислења
2
Поени од реакции
8
Hmm, vidim ima bogomdanih i dalje, kao i prije podosta godina, dođe mi da ljudima javno podijelim svoj osobno napravljeni alat, čisto da određeni ne glume baje po forumima sa vipom, slanjem slika i ostalim sranjima.jedino sto me sprečava jest to da bi bilo ljudi koji bi taj alat pretvorili u osobnu korist, a to mi protiv mojih principa. Inače, alat ima baš sve, i stvarno se njime može koristiti i najveći laik. Da se razumijemo, ne hvalim se time, ipak mi je to struka i nije nešto posebno kao što neki prikazuju da jeste i nisam neki genijalac radi toga. Kakva bi samo pomutnja nastala da sad objavim recimo 5000 Macova za 50 različitih lista, ili vam ga 100 po listi, onako iz gušta, a mogao bih?Ali, onda ne bih bio ništa bolji od ovih koji se non stop prikazuju kao da su pokupili svo znanje svijeta. I ovdje idem poslije ovog u low profile, svi su forumi ustvari isti, s jedne strane baje koji glume bogove jer znaju skenirati, a s druge strane dupeuvlakači koji mole liste.
To je to od mene. Odoh.
A sada neka se nastavi cirkus samohvale, uvlačenja i trivijalnih razmirica.
P.S.Da vidimo tko će prvi baciti kamen :)
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Hmm, vidim ima bogomdanih i dalje, kao i prije podosta godina, dođe mi da ljudima javno podijelim svoj osobno napravljeni alat, čisto da određeni ne glume baje po forumima sa vipom, slanjem slika i ostalim sranjima.jedino sto me sprečava jest to da bi bilo ljudi koji bi taj alat pretvorili u osobnu korist, a to mi protiv mojih principa. Inače, alat ima baš sve, i stvarno se njime može koristiti i najveći laik. Da se razumijemo, ne hvalim se time, ipak mi je to struka i nije nešto posebno kao što neki prikazuju da jeste i nisam neki genijalac radi toga. Kakva bi samo pomutnja nastala da sad objavim recimo 5000 Macova za 50 različitih lista, ili vam ga 100 po listi, onako iz gušta, a mogao bih?Ali, onda ne bih bio ništa bolji od ovih koji se non stop prikazuju kao da su pokupili svo znanje svijeta. I ovdje idem poslije ovog u low profile, svi su forumi ustvari isti, s jedne strane baje koji glume bogove jer znaju skenirati, a s druge strane dupeuvlakači koji mole liste.
To je to od mene. Odoh.
A sada neka se nastavi cirkus samohvale, uvlačenja i trivijalnih razmirica.
P.S.Da vidimo tko će prvi baciti kamen :)
Kazes ne hvalis se, jel' mu ovo dodje onda neko obavestenje, sturo je, ne znamo ko si ?! ;)
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
445
Поени од реакции
883
Hmm, vidim ima bogomdanih i dalje, kao i prije podosta godina, dođe mi da ljudima javno podijelim svoj osobno napravljeni alat, čisto da određeni ne glume baje po forumima sa vipom, slanjem slika i ostalim sranjima.jedino sto me sprečava jest to da bi bilo ljudi koji bi taj alat pretvorili u osobnu korist, a to mi protiv mojih principa. Inače, alat ima baš sve, i stvarno se njime može koristiti i najveći laik. Da se razumijemo, ne hvalim se time, ipak mi je to struka i nije nešto posebno kao što neki prikazuju da jeste i nisam neki genijalac radi toga. Kakva bi samo pomutnja nastala da sad objavim recimo 5000 Macova za 50 različitih lista, ili vam ga 100 po listi, onako iz gušta, a mogao bih?Ali, onda ne bih bio ništa bolji od ovih koji se non stop prikazuju kao da su pokupili svo znanje svijeta. I ovdje idem poslije ovog u low profile, svi su forumi ustvari isti, s jedne strane baje koji glume bogove jer znaju skenirati, a s druge strane dupeuvlakači koji mole liste.
To je to od mene. Odoh.
A sada neka se nastavi cirkus samohvale, uvlačenja i trivijalnih razmirica.
P.S.Da vidimo tko će prvi baciti kamen :)
šta je pjesnik htio reći??
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
Sad kad imas lizalicu sad si frajer aj ne prci se samo ti objavi sve je to sranje ti macevi,a i nisi nista bolji od crowa sto puta si gora baba tracara i hvalisavac prve klase
Ne znam ko se vise hvalio od tebe ovdje :D :D :D :D bukvalno si spavao ovdje na forumu trazio da te nazivaju carem i kraljem ma sta trazio ? molio ljude ..... pa ni Url Helper nisi imao dok ti ga ja nisam dao sa validnim Key i za njega si mene molio da ti ga dam :D:D:D:D sjecas li se kerman foruma ? trazio si od mene skener :D:D:D posto je neko tamo stavio nekakav skener .... e onda si pisao bratic Mihael iz Njemacke napravio ti skener sa partnerom ... a kako si napisao @losmij bio programer kod vas za javu i web majstor ... kazes nagovorio si ga jedva ... a sta si ti napravio? gledao i cudio se sta ljudi rade da bi se poslije kurc`*o kako znas sve .... bas sad citam tvoje poruke na SF za cega si me sve pitao i molio da ti dam :D:D i ti imas nekom nesta da kazes ? ... nebi u detaljnije prepiske sa tvoje strane koliko si zbog IPTV-a i tih lista i tog svega psovao mene i ljude ... strasno .. mislis da ti ne moze niko reci svoje misljenje ? e vidis ja mogu i jos vise ako zatreba ...ja mogu da priznam ne tebi nego svakom ako sam za nesta zamolio nemam problem nismo svi pametni kao ti ... nije tog bilo cesto ali se znalo desiti ... uglavnom je bilo za nekog drugog a ne za mene odnosi se na liste ... tebe sam znao pohvalit da si dobar u tom svemu skidam kapu i svaka cast dok ti ... ti sebi dajes za pravo svakom loncu da budes poklopac ... ocigledno nisi vise popularan pao ti rejting pa se hvatas za slamku spasa da opstanes u ovom svemu .. moje osobno misljenje druge ti nema nego u Vinograd da se odmoris :D:D:D i popijes koje Pivo :D:D:D ............... nemoj slucajno da vozis Traktor kad pijes :D:D:D:D

Pozdrav
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Ne znam ko se vise hvalio od tebe ovdje :D :D :D :D bukvalno si spavao ovdje na forumu trazio da te nazivaju carem i kraljem ma sta trazio ? molio ljude ..... pa ni Url Helper nisi imao dok ti ga ja nisam dao sa validnim Key i za njega si mene molio da ti ga dam :D:D:D:D sjecas li se kerman foruma ? trazio si od mene skener :D:D:D posto je neko tamo stavio nekakav skener .... e onda si pisao bratic Mihael iz Njemacke napravio ti skener sa partnerom ... a kako si napisao @losmij bio programer kod vas za javu i web majstor ... kazes nagovorio si ga jedva ... a sta si ti napravio? gledao i cudio se sta ljudi rade da bi se poslije kurc`*o kako znas sve .... bas sad citam tvoje poruke na SF za cega si me sve pitao i molio da ti dam :D:D i ti imas nekom nesta da kazes ? ... nebi u detaljnije prepiske sa tvoje strane koliko si zbog IPTV-a i tih lista i tog svega psovao mene i ljude ... strasno .. mislis da ti ne moze niko reci svoje misljenje ? e vidis ja mogu i jos vise ako zatreba ...ja mogu da priznam ne tebi nego svakom ako sam za nesta zamolio nemam problem nismo svi pametni kao ti ... nije tog bilo cesto ali se znalo desiti ... uglavnom je bilo za nekog drugog a ne za mene odnosi se na liste ... tebe sam znao pohvalit da si dobar u tom svemu skidam kapu i svaka cast dok ti ... ti sebi dajes za pravo svakom loncu da budes poklopac ... ocigledno nisi vise popularan pao ti rejting pa se hvatas za slamku spasa da opstanes u ovom svemu .. moje osobno misljenje druge ti nema nego u Vinograd da se odmoris :D:D:D i popijes koje Pivo :D:D:D ............... nemoj slucajno da vozis Traktor kad pijes :D:D:D:D

Pozdrav
Daj ne seri sota mislim da si ti meni nekad prije 7 godina poslao url helper koji nikad nisam otvorio ja tebi tamo 2 liste ti meni tamo isto 2 list to je sve sta smo razmjenili na sf na kerman nisam nikad nikog nista trazio niti neznam dali tamo postoji takcva tema .Ovdje na ovom forumu sam te probao da vidim dali imas ono za token iako sam vec to imao ako zelis mogu ti slikat .Sta se tice tebe i mene ti si meni posloa dve liste i url skener koji si vec spomenuo 10 puta a sta nisi spomenuo koliko sam ti servera i maceva i listi posloa ovdje na kajgana forum sta si to presutio ili cemo slikati dok jos nisi znao mac izvadit i kao ono ma netreba to meni a jedva si cekao da vidis nesto novo.Izmedu mene i tebe ja sam od tebe dobio nula ti od mene ma prebrojit cu sad koliko listi i servera pa ti napisam da ne trabunjam bez veze.Smilovao sam ti se jer si prcio postebin liste ovdje naci cu sad ovo hahah da vidimo ko je kome dao hehehh.Daj ti meni moj pm otvori sa sf da vidis poruke pa da vidimo ko je sta davao na sf i kome koliko sam ja dobio a koliko dao aj otvori mi nalog tamo na sf da dodem do toga
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
Daj ti meni moj pm otvori sa sf da vidis poruke pa da vidimo ko je sta davao na sf i kome koliko sam ja dobio a koliko dao aj otvori mi nalog tamo na sf da dodem do toga
Ako boki oce nek ti otvori .. ja sto sam napisao ni jedna nije slagana .. tako je bilo ...
.ja mogu da priznam ne tebi nego svakom ako sam za nesta zamolio nemam problem nismo svi pametni kao ti ... nije tog bilo cesto ali se znalo desiti ... uglavnom je bilo za nekog drugog a ne za mene odnosi se na liste ... tebe sam znao pohvalit da si dobar u tom svemu skidam kapu i svaka cast
nesta puno nisi dao meni .. uglavnom se svodilo na to da si ti u vecini molio mene za nesta a ne ja tebe ... nisam porekao da mi nikad nisi nista dao iza tog stojim i danas to sam napisao gore.... i kad je bilo prepucavanje prvi sam se ja javio tebi i napisao da to nicem ne vodi da se prekine sa time... ljudi smo itd...

a ti meni da ne serem ... hvala

ExpDate: 2020-03-28 15:33:15
ActiveCons: 0
MaxConnections: 1
Playlist:

Pozdrav
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Ako boki oce nek ti otvori .. ja sto sam napisao ni jedna nije slagana .. tako je bilo ...

nesta puno nisi dao meni .. uglavnom se svodilo na to da si ti u vecini molio mene za nesta a ne ja tebe ... nisam porekao da mi nikad nisi nista dao iza tog stojim i danas to sam napisao gore.... i kad je bilo prepucavanje prvi sam se ja javio tebi i napisao da to nicem ne vodi da se prekine sa time... ljudi smo itd...

a ti meni da ne serem ... hvala

ExpDate: 2020-03-28 15:33:15
ActiveCons: 0
MaxConnections: 1
Playlist:

Pozdrav
32 servera i maceva si dobio nista heheheh i nisam se ja carem zvao vec ti meni tako tepao hvala care i to heheheh jojjjj sota sota jesi lupeza heheh a ti meni url helpera prije 6 godina da mogu rucno vadit maceve takva su bila vremena i to nisi znao da se moze heheheh
 

Kajgana Shop

На врв Bottom