Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
14 октомври 2019
Мислења
68
Поени од реакции
54
Ne radim ja za nikoga... korisnik sam Total tv i imam od njih gratis Nettv plus na koriscenje tj. Dobijam novosti na email... ujedno Senke nad balkanom sezona 2 vec ide na Nova S ... zadnje dane je pitano gdje se moze gledat ta serija pa reko da podijelim sa vama info da se moze gledat a pritom nije u pitanju lista.....
Pozdrav
Na kamiondzijama senke za dz.
 
Член од
7 декември 2017
Мислења
132
Поени од реакции
47
big mag heheh m
Baš su SMART !!!!
Автоматски споено мислење:


StrašanMag
MAG to je ured za stalker portale listu koju koristis na stbemu ...ISTA LISTA JE IZVADSENA T.E MAC KOI KORISTIS NA STBEMU ...UKRADZEN JE IL KOPIRAN SA NECIJ MAG URED ..BOX IL KAKO HOCES ... DA BI KORISTIJO MAG MORAS DA PLATIS ... POZDRAV ......
 
Член од
24 јули 2019
Мислења
344
Поени од реакции
211
Hoćeš da kažeš da je @Sota glavom i bradom Saša Popović? :D
HEHEHEH DAAAAA SALE BALE POPOVIC BIZNISMEN
Автоматски споено мислење:

I nije nam neka vest, to vec svako zna, a i sto se placa, nije nam interesantno, ima li nesto mufte ?! :D
Автоматски споено мислење:


nije valjda ?
SALIM SE ...
Автоматски споено мислење:

Ne radim ja za nikoga... korisnik sam Total tv i imam od njih gratis Nettv plus na koriscenje tj. Dobijam novosti na email... ujedno Senke nad balkanom sezona 2 vec ide na Nova S ... zadnje dane je pitano gdje se moze gledat ta serija pa reko da podijelim sa vama info da se moze gledat a pritom nije u pitanju lista.....
Pozdrav
Salim se sota....
 
Член од
10 ноември 2019
Мислења
23
Поени од реакции
14
Baš su SMART !!!!
Автоматски споено мислење:


StrašanMag
pa jel ne može ni STBEmu free,koji je to Android, koji TV, svašta kupujete, kad kupite ne valja, pitate, pitajte prije kupovine!
Disi druze. STB je aplikacija, pitao lik ima li zamena za STB pro, ovaj rekao "Ima MAG", to nije aplikacija vec uredjaj. I ne znam o cemu pricas, meni STB pro radi extra, mislio sam da ima i neka slicna aplikacija koja se zove MAG. Toliko o tome

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Член од
27 јули 2018
Мислења
418
Поени од реакции
504
Disi druze. STB je aplikacija, pitao lik ima li zamena za STB pro, ovaj rekao "Ima MAG", to nije aplikacija vec uredjaj. I ne znam o cemu pricas, meni STB pro radi extra, mislio sam da ima i neka slicna aplikacija koja se zove MAG. Toliko o tome

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
Ima OTT Navigator
 
Член од
3 февруари 2019
Мислења
2.483
Поени од реакции
4.135
takodje i kod mene isto stb pro secka,koci,zaledi se,ton neprilagodljiv sa android tv,da li ko ima kakvo upustvo
Автоматски споено мислење:

ili ima kakva zamjena za stbemu,da mi posaljete na pp
Cao druze. Aj probaj ovako
Iskljuci Accelerated Rendering, Enable network cache, Screen resolution stavi na auto, cekiraj Fix AJAX support i ostale stvari kako je u upustvu
 
Член од
8 јуни 2019
Мислења
316
Поени од реакции
321
Tako je ja odgledao sve epizode za tri dana hehehehehe, ko će čekati nedelju dana do sledeće @Sota kasniš jebo novu s i total
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
01.11.2019 na fejsu Nettv plus objavio senke nad balkanom sezona 2.. ne kasnim ja... tek kad je pocela diskusija o senkama reko da napisem... sta ja imam sa senkama? Nista...
Pozdrav
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
kasniš jebo novu s i total
Ti stvarno nemas pojma pravis se bitan a nista ne znas ilijao.. imas najmanje 10 nikova ovdje molis za liste na svih 10 nikova i kad ti JA ne dam adekvtan Info na tvoje pitanje ti pljujes po meni nakacis se kao buva na G ....o dokazi postoje ...zato miran .... svakom svoje najbolje tako i meni Total tv i nemas bas nikakvo pravo da pljujes po Totalu dal ti se Total i Nova S dopadaju ili ne zadrzi za sebe ajde vise... napisi nekad nesta pametno ... izvinjavam se ali morao sam na ovaj nacin da odgovorim jer po ko zna koji put me dotican ovako proziva a razlog je ... nije dobio info za odredjene stvari kako se gledaju itd......
Pozdrav
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
slao jesi, pre jedno 7,8 godina par lista koje nisu radile ni 24h, zato ...... ;)
Pa da naravno sve si u pravu... mozes sad da kazes da su lise radile 1 sekundu... bitan je Gest da sam ti poslao kako sam od sebe liste i one za koje si me zamolio da ti posaljem to se broji...e da i 2014-te si dobio liste itd....

Pozdrav
 

Kajgana Shop

На врв Bottom