Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
14 октомври 2019
Мислења
68
Поени од реакции
54
Cemu tvoje komentarisanje na svaki jebeni post?
Za pet dana clanstva imas 50 komentara!
ljudi su po deset godina u ovom svetu i grcevito se bore i dalje, i ti se nadjes da ih prosvetlis da odu na neki tamo forum i lepo skinu liste...
Bas je to tako lepo i krasno i jednostavno...
Ja nisam imenovao nijedan sajt ili forum . Onaj ko ume da nesto kaze , taj i govori.
 

GoxiNS

Ko смe, тaj мoжe,ko нe знa зa страх тaj идe напред
Член од
20 февруари 2019
Мислења
377
Поени од реакции
2.286
Член од
19 август 2018
Мислења
148
Поени од реакции
503
isto pirane sad ce da rastrgnu razvale ostace samo kosti od tog servera ,heheheheh sreca pa ima servera do kojih nikad necete doci,onda se jos pitate da vam neko nesto pokaze
opsta ludnica jb lud zbunjenog
Прегледај го приврзокот 221807
Uz duzno postovanje prema tebi Inter I svim znalcima ove teme ,Ali tako je to kada verujete pogresnim I napadnim ljudima koji su samo uz " dobro jutro ,dobar Dan, laku noc " itd ,itd.. nabili broj postova pa kao "aktivn"i clanovi nagradjivani VIP clanstvom pa cak I do adminitratora dogurali dobili skripte skenere i .... sad su glavni!? I sve ode u... Honduras.. A kad mi amateri ,hobisti zatrazimo ili pitamo kako do liste ,onda slede odgovori tipa " samo prijateljima dajem " a ko je pravi prijatelj je pravo pitanje..Pozdrav svima!
P.S.Svrha ovog posta nije vredjanje ili omalovazavanje NIKOGA vec cisto moje zapazanje .
 
Член од
24 јуни 2018
Мислења
415
Поени од реакции
238
Член од
24 јули 2019
Мислења
344
Поени од реакции
211
Nisi u opste upravu sta sam got potrazio od ovih momaka izasli su mi u suret pogotovu ZOKINIKO ...Sve pohvale Zokiniku
Автоматски споено мислење:

Predpostavljam da je taj Laki gazda nekog servera i gleda da unisti ostale konkurente ...i u pravusi sto baca liste po forumima ljepse bi mu bilo ovde na kajgani da podeli na p...p
 
Последно уредено:
Член од
24 јуни 2018
Мислења
415
Поени од реакции
238
Nisi u opste upravu sta sam got potrazio od ovih momaka izasli su mi u suret pogotovu ZOKINIKO ...Sve pohvale Zokiniku
Автоматски споено мислење:

Predpostavljam da je taj Laki gazda nekog servera i gleda da unisti ostale konkurente ...i u pravusi sto baca liste po forumima ljepse bi mu bilo ovde na kajgani da podeli na p...p
Na koga sada mislis?
 
Член од
24 јуни 2018
Мислења
415
Поени од реакции
238
Cekamo da nam podeli na p...p ...Da vidimo koliko ima srce....................
Dugo ces cekati,
sve drugo bi mene iznenadilo.
Sta se mene tice....netrebam njegove gluposti.
Sutra to svejedno ne radi. :cool:
Автоматски споено мислење:

još niiko mi nije slao zvezda kanal zar je tako tesko ga pronači
Nije tesko......jebes to.
Imam na jednoj listi i ne otvara.
Pozdrav
 
Член од
24 јули 2019
Мислења
344
Поени од реакции
211
Sto bi mi i slao ima ko ce meni da da liste koje mi i dan danas rade i koji me je dosta naucio kako da skidam m3u liste mak adrese i takodze veliki pozdav za moga ucu ZOKINIKA
 

Kajgana Shop

На врв Bottom