Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 јули 2019
Мислења
344
Поени од реакции
211
Sto posto si u pravu eh kad se setim bicliklo rog pa devojce na razboj to je zivot bio a sad te mobilni te beska kola te da ne nabrajam
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Член од
10 јули 2016
Мислења
163
Поени од реакции
218
koliko se sjecam fakulteti bili besplatni nije zavrsio ko nije htjeo i bili priznati prepioznavani u zapadnom svijetu ,sad pokazao diplomu vani ili klozetski papir isto te tretiraju,istna da se ima auta kad statistike pokazuju da je to jedina zemlja u evropi gdje vani zivi vise od 45 posto populacije to govori koliko je dobro jedino ako ove iizbjeglice sa bliskog istoka nepoguraju populaciju i smanje bijelu kugu
Moj ujak je studirao 5godina u mostaru uzimao nepovratni stundentski kredit moj otac nije bio te srece morao je preko radnih akcija da se skoluje ali posao mu je bio garantovan i plata dovoljna za lagodno izdrzavanje 4clane porodice.sto je danas nemoguce za pripadnike srednje klase bilo gde u svetu.
Svugde je bilo korupcije i nepravde ali to je na nekom visokom nivou a ne kao sto danas pocinje od portira


Sent from my SM-G935W8 using Tapatalk
 
Член од
24 јули 2019
Мислења
344
Поени од реакции
211
Da znas da si u pravu ovde kod nas u novom pazaru secam se za vreme tita primer fabrika raska radnici su primali po od 1500 do 3000 maraka doduse mi u kulturi 300 maraka al sam coso ko car jos tudzmanov konjak nije ga imalo u dalekoj jugi ako se ko seca tih dana .....
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
507
Поени од реакции
1.290
nije istina u Hrvatskoj je super
Malo precerujes,da si rekao da nije toliko lose onda da ti i povjerujem,ja gledam rtl direkt svakodnevno i vidim koliko narod napusta hrvatsku ,pogotovo sjever ,nije valjda da je to zbog prevelike kolicine novca, i nije nam raspad juge dao mobolnu telefoniju ,internet,auta i ostalo,to su globalne dostignuca i promjene,, ja živim na zapad evrope pa i za odje se nemoze reci da je super,ima ljudi sto zivi vrlo lose a ima i onih sto neznaju sto ce sa parama,nesto slicno kao i nasim exyu drzavama..
 

amos

Outstanding Сasual Dating - Verified Women
Член од
11 октомври 2016
Мислења
72
Поени од реакции
43

Kajgana Shop

На врв Bottom