Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
9 септември 2019
Мислења
72
Поени од реакции
43
Bas tako, svaka db od servera je vec javno objavljen queri i na koji nacin se dolazi do istih. Bas sam danas probao za ministru i jos neke servere. Sve ima online samo treba malo dublje uci u to sve. I to je sve smjesno za neke sta sve ljudi mogu. Gledao sam druga kako u 5 linija sql koda kupi citavu db od Volva. Dakle svi brojevi kr kartica, ljudi koji uzimaju na lizing, koji rentaju vse ama bas sve. Njihove adrese brojeve telefona....
nebi se zezao sa legalnim institucijama

Член од
24 септември 2019
Мислења
734
Поени од реакции
1.059
Bas tako, svaka db od servera je vec javno objavljen queri i na koji nacin se dolazi do istih. Bas sam danas probao za ministru i jos neke servere. Sve ima online samo treba malo dublje uci u to sve. I to je sve smjesno za neke sta sve ljudi mogu. Gledao sam druga kako u 5 linija sql koda kupi citavu db od Volva. Dakle svi brojevi kr kartica, ljudi koji uzimaju na lizing, koji rentaju vse ama bas sve. Njihove adrese brojeve telefona....
taj ima i svalerke da im nafata :D

Член од
10 април 2019
Мислења
25
Поени од реакции
48
dobro vece zelim
i dali mogu dobiti
EXYU-KANALE
I MAC; ADRESE ..00:1A:79:.......
Ako zelite da posaljite
ZAHVALJUJEM UNAPRIJED
MAKEDONIJA-GOSTIVAR

Член од
25 септември 2019
Мислења
78
Поени од реакции
60
HAHHA:) a jeste mi zanimljivi majko moja :) ja se sa vama igram kao ona stara igrica Super Mario :) A naj ajci je lik Elmu zdrobi prstima :)

Член од
25 септември 2019
Мислења
78
Поени од реакции
60
Oooo Zoko i ti si super Mario:) Ajde ima te jos malo vremena da skontate ko skonta ima na 2 godine besplatnu listu:) prvo ovaj Elno,Zoki imaju prednost iz razloga nabijanja zuljeva na prstima :)

На врв Bottom