Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
8 јуни 2019
Мислења
316
Поени од реакции
321
reddevil koristi v1 kao i ovi svi što se prebacuju sad..... 1connect isto... ono što imaju to svi skoro i gledaju.... tvviet jedini ima kvalitet od fullhd što se tiče kanala i neki sa 50fps.... a ova tri imaju te naše sportske koji svi traže kao kvalitet... a inače su liste sa ex yu i to ono što se uglavnom gleda jbg...


ja iskreno gledam exenet, za mene je ona najkvalitetnija trenutno dok ne vidim nešto drugo :toe: :kafence:
 
Член од
1 септември 2016
Мислења
159
Поени од реакции
659
tvviet svi čuvaju ili ne znaju da izvade, reddevil ista stvar a ova treca bigtv i nije neka posebna lista,mada ni tv viet nije na mojoj listi od 10 servera, imam 5-6 vazecih mac_ova u stb emu nikad ih upalio nijesam osim sto provjerim ponekad dali rade.

Envoyé de mon SM-A405FN en utilisant Tapatalk
Ne slazem se sa tobom za TVVIET. I meni je on bio kao i svi drugi dok nisam kupio 4K televizor i mogu ti reci da sada vidise velika razlika u kvalitetu slike i stabilnost.
Jos po neki flussonic serveri ili UDP imaju kvalitet kao TVVIET, ali ne xtream. Jos nisam nasao domaci xtream server sa kvalitetom FHD kao TVVIET i flussonic.
Jedino sto TVVIET lose sortira kanale, nekako sve mi pomesano u STB.
Ima i xtream kvalitetne servere, na primer Svedski ili Francuski serveri imaju jako dobar kvalitet cak i 4K i to stabilan bez prekidanja. Neznam zatsto domaci xtream serveri nemaju kvalitetnu FHD.
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
507
Поени од реакции
1.290
Ne slazem se sa tobom za TVVIET. I meni je on bio kao i svi drugi dok nisam kupio 4K televizor i mogu ti reci da sada vidise velika razlika u kvalitetu slike i stabilnost.
Jos po neki flussonic serveri ili UDP imaju kvalitet kao TVVIET, ali ne xtream. Jos nisam nasao domaci xtream server sa kvalitetom FHD kao TVVIET i flussonic.
Jedino sto TVVIET lose sortira kanale, nekako sve mi pomesano u STB.
Ima i xtream kvalitetne servere, na primer Svedski ili Francuski serveri imaju jako dobar kvalitet cak i 4K i to stabilan bez prekidanja. Neznam zatsto domaci xtream serveri nemaju kvalitetnu FHD.
Ja se slazem sa tobom za kvalitet slike kod vieta, ali kod mene nije u top 10 po izboru kanala, ta cijena a nije u stanju da ubaci 1 cg kanal to ne ide..
a i sto kazes raspores kanala mu je nula
 
Последно уредено:
Член од
27 февруари 2017
Мислења
645
Поени од реакции
894
Okačio si preko 20 listi, dvadeset ljudi je moglo da gleda iste, još bolje je kad nema zaštite, a vi želite zaštitu kad pređu svi na v1 vadićemo svi malo sutra liste iz panela.... što ne okačiš od tvviet ili reddevil ili 1connect liste.... :toe: ;)
Opet places,au....a neznas ni sam sta imas???bruko ljudska.....
 
Член од
1 септември 2016
Мислења
159
Поени од реакции
659
Ja se slazem sa tobom za kvalitet slike kod vieta, ali kod mene nije u top 10 po izboru kanala, ta cijena a nije u stanju da ubaci 1 cg kanal to ne ide..
a i sto kazes raspores kanala mu je nula

Envoyé de mon SM-A405FN en utilisant Tapatalk
Da nema neki izbor, ali meni dovoljno. Meni je vazno RTS i jos po neki kanal. Ovo sve ostalo gredam francuske kanale.
Za CG kanale trebaobi gazda da razmisli, jer gubi potencijalnu musteriju. A mogao bi i da ubaci SK 4K...

Jel se gradina prebacila na V2 kod mene ne radi preko Vlc vise?
Kod mene je sada Gradina u v2
 
Последно уредено:
Член од
27 февруари 2017
Мислења
507
Поени од реакции
1.290
Da nema neki izbor, ali meni dovoljno. Meni je vazno RTS i jos po neki kanal. Ovo sve ostalo gredam francuske kanale.
Za CG kanale trebaobi gazda da razmisli, jer gubi potencijalnu musteriju. A mogao bi i da ubaci SK 4K...
Musterija za free, a ni ja nijesam puno zahtjevan ,svega destak kanala gledam
takodje exyu i francuske

Envoyé de mon SM-A405FN en utilisant Tapatalk
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Definitivno u iptv svetu radi ko sta hoce, i niko nema obzira. Svi se kurce i svi pametuju, zato piiiiciiiiiii. ;) :)
Na Balkanu se par "ekipa" bore za prestiz, "divljaci" im mrse racune i pomalo ih reketiraju, a svi bi da "ustinu" neki dinar, sto bas i nije tako lako. :D
 
Последно уредено:
Член од
27 февруари 2017
Мислења
445
Поени од реакции
883
reseleri,ako želite sigurnost,kvalitet na V2,javite se.znam čovjeka privatno koji to radi
 

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.357
Поени од реакции
3.132
Definitivno u iptv svetu radi ko sta hoce, i niko nema obzira. Svi se kurce i svi pametuju, zato piiiiciiiiiii. ;) :)
Na Balkanu se par "ekipa" bore za prestiz, "divljaci" im mrse racune i pomalo ih reketiraju, a svi bi da "ustinu" neki dinar, sto bas i nije tako lako. :D
Ja ne znam ni jedan ko je tu na kajgana a da placa liste da bi gledao...tako da umjesto da uzivate u ovaj raj od iptv i da gledate sta hocete...vi to ne radite...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom