Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
13 ноември 2016
Мислења
526
Поени од реакции
1.126
Tacno tako, zato "igraci" kao sto smo mi (ne znamo da provalimo u panel) nisu interesantni, a ovima sto znaju, uvlace se u bulju, ali zabadava. ;)
Nisi me razumeo.Sve sto imam sam iskenirao nije bitno kako,kad pokusam da pokazem ono koliko umem a i nije nesto mnogo odmah me preseku ma ne to nego kako da udjem u panel i povadim usere.A sta ce im toliki jebem li ga.Zato sam i prestao da pokusavam.
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Nisi me razumeo.Sve sto imam sam iskenirao nije bitno kako,kad pokusam da pokazem ono koliko umem a i nije nesto mnogo odmah me preseku ma ne to nego kako da udjem u panel i povadim usere.A sta ce im toliki jebem li ga.Zato sam i prestao da pokusavam.
Bas o tome i govorim (ti si meni npr. miliji nego mnogi "znalci") mozda ti i znas vise od njih, ali oni su saznali (nisu sami to otkrili) kako da udju u panel. Zato ti (kao i ja) nisi interesantan.
 

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.357
Поени од реакции
3.132
Nisi me razumeo.Sve sto imam sam iskenirao nije bitno kako,kad pokusam da pokazem ono koliko umem a i nije nesto mnogo odmah me preseku ma ne to nego kako da udjem u panel i povadim usere.A sta ce im toliki jebem li ga.Zato sam i prestao da pokusavam.
Tako je to kod svakog od nas....a kad se dođe do to...sledi veliko razočarenje.....jer svi su serveri manje više jedno te isto, istestiraš to i više ti nije interesantno jer kao i ranije, gledaš jednu listu a sve drugo ostaje kao fajlove koje nečes nikad više ni da otvaraš...evo mijesec dana nisam ni pomislio a ne da bi seo ko ranije pre pc - a.......
 
Член од
27 јуни 2018
Мислења
53
Поени од реакции
21
ima i star i super star. Ja imam celu listu al mi hvali samo ta dva kanala, tj, port ako bar moze neko da posalje. treba mi za mene privatno jer snimam neke serije. Inace njihovu celu listu imam.
Ako neko hoce i zeli samo port /udp/239.1.x.x ovo na kraju mi treba. Ako neko hoce da podeli samnom hvala mu, necu nikog da molim, ako necete i ne morate sam cu istaziti jedan po jedan dok ne ubodem.
 
Член од
8 јуни 2019
Мислења
316
Поени од реакции
321
ima i star i super star. Ja imam celu listu al mi hvali samo ta dva kanala, tj, port ako bar moze neko da posalje. treba mi za mene privatno jer snimam neke serije. Inace njihovu celu listu imam.
Ako neko hoce i zeli samo port /udp/239.1.x.x ovo na kraju mi treba. Ako neko hoce da podeli samnom hvala mu, necu nikog da molim, ako necete i ne morate sam cu istaziti jedan po jedan dok ne ubodem.
Nisam znao da ima,znači da postoji još portova otvorenih. .. Mrtva trka za nalaženje...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom