Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
10 октомври 2017
Мислења
380
Поени од реакции
746
Tolko ste nahvalili te „kamiondjije“a ono bas nista narocito cak i nema one osnovne filmske kanale a RTS HRT I Sport pa to svugde ima
 
На врв Bottom