Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.209
Поени од реакции
6.793
Ja mogu da stvorim ovdje pet Internationala da im dam sve na tacu i oni salju liste,mogu se i prozvat i kraljevima .Nece bit razlike izmedu njih i tebe ,evo slikovito da raja razumije sta si ti, stvorena masina za dijeljenje listi to si ti, a znanje ti nula, nula Interu nemas pojima.Uspio si dosta i uprskat na kajgani listi kad te fobija ulovila svako malo.Ali svakim danom ti si manje vrijedan, a i kako kazem prokuzili te ovi sta se razumiju da im sve dajes okolo jer treba svaog drzat na oku, a treba mu i davat,ali Interu dijelis tude, tude znanje za svoje ciljeve.
kjoje ciljeve jedini cilj da ipsorovociram takve ko ti sto prodavaju mjesto da si gubio vrijeme davajuciu mi toliko paznje sto nisi podijelio koju listu ili se i to placa kod tebe
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
650
Поени од реакции
1.083
Ja mogu da stvorim ovdje pet Internationala da im dam sve na tacu i oni salju liste,mogu se i prozvat i kraljevima .Nece bit razlike izmedu njih i tebe ,evo slikovito da raja razumije sta si ti, stvorena masina za dijeljenje listi to si ti, a znanje ti nula, nula Interu nemas pojima.Uspio si dosta i uprskat na kajgani listi kad te fobija ulovila svako malo.Ali svakim danom ti si manje vrijedan, a i kako kazem prokuzili te ovi sta se razumiju da im sve dajes okolo jer treba svaog drzat na oku, a treba mu i davat,ali Interu dijelis tude, tude znanje za svoje ciljeve.
evo ja cu kupiti scriptu da postanem internacional2 i da se hvalim tudjim znanjem
Автоматски споено мислење:

Jedini covjek koji je najvise podjelio lista na ovom forumu jeste ZOKINIKO htjeli vi to priznati ili ne covjek vec djeli liste 2 godine i svi zadovoljni a uvjek ce biti ljudi koji su ljubomorni i zavidni to je nas mentalitet.
Najvise je hopcup doprinio da se smanji broj dupelizaca
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
173
Поени од реакции
414
Ja mogu da stvorim ovdje pet Internationala da im dam sve na tacu i oni salju liste,mogu se i prozvat i kraljevima .Nece bit razlike izmedu njih i tebe ,evo slikovito da raja razumije sta si ti, stvorena masina za dijeljenje listi to si ti, a znanje ti nula, nula Interu nemas pojima.Uspio si dosta i uprskat na kajgani listi kad te fobija ulovila svako malo.Ali svakim danom ti si manje vrijedan, a i kako kazem prokuzili te ovi sta se razumiju da im sve dajes okolo jer treba svaog drzat na oku, a treba mu i davat,ali Interu dijelis tude, tude znanje za svoje ciljeve.
Ok, Inter se po tebi kiti tuđim perjem i dijeli tuđe znanje, ali što ti činiš, ti prodaješ znanje, naglašavam prodaješ. E, vidiš to je dno dna. Za takve nemam riječi kojima bi ih opisao. Vlasnici panela i reseleri prodaju liste i zarađuju na tome i ok, tko voli neka izvoli. Sa druge pak strane mi pokušavamo doći do tih istih lista besplatno, sa više ili manje uspjeha i to štima. No prodavati način kako doći do tih lista, e to već ne hoda.
 
Член од
5 октомври 2017
Мислења
636
Поени од реакции
2.073
Pozdrav svim clanovima Kajgane, nema se potrebe prepirati i raspravljati, ovo bi trebalo biti mesto druzenja, pomoci i razmenjivanja iskustva. Svako pomaze i daje koliko moze ili zeli. Ja pre svega skidam kapu ljudima koji imaju volje i zelje pomagati tolike godine ljudima.
A sto se tice tih famoznih skenera misljenja sam da su vec u rukama previse ljudi a to realno ne valja, pitanje do kad ce sve to trajati budemo li svi zajahali servere, zato savet ljudima koji ih svakodnevno traze, budite sretni ako imate po par listi u rezervi.
Svako dobro vam zelim!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom