Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
2 април 2017
Мислења
33
Поени од реакции
15
ide reg get nije full panel i radi samo u stb ako neznas kako podesiti token inace vrhunska lista
Автоматски споено мислење:

samo da pohvalim grupu od 50 ljudi koji su dobili liste od mene prije dvije sedmice vidim sve sljaka super znaci ima nade da se isplati davati liste na pm jer 50 ljudi za 10 dana i sve radi super nastavite tako gledajte i nema zime
Ako imam validnu Mac adresu,Username,Password,koja bi bila forma m3u ili neke druge za vlc player,gledam preko stb nego sam hteo listu za PC.
 
Член од
2 март 2017
Мислења
79
Поени од реакции
18
ide reg get nije full panel i radi samo u stb ako neznas kako podesiti token inace vrhunska lista
Автоматски споено мислење:

samo da pohvalim grupu od 50 ljudi koji su dobili liste od mene prije dvije sedmice vidim sve sljaka super znaci ima nade da se isplati davati liste na pm jer 50 ljudi za 10 dana i sve radi super nastavite tako gledajte i nema zime
----------------------------
Pohvale idu tebi:)
Hvala za listu!
 
Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.209
Поени од реакции
6.793
naravno da sa vise konekcija radi opet lazi kurcenje
evo sad izvucena lista ima token neradi u vlc u stb radi
Код:
http://nordic1.tv:2095/get.php?username=VeRbFv9MQA&password=7XdFJBKfxR&type=m3u
Ime liste: 0.m3u, Max konekcija: 1, Aktivnih konekcija: 0, Kreiran: 29.07.2019, Ističe: 29.07.2020, Trial: Ne, Status: Active
a sa vise konekcija radi
Aq.png Aq.png
Автоматски споено мислење:

sramota od odralih ljudi da padnu na takoj banalnoj stvari uzas zivi jbg nas mentalitet idemo dalje
 
Последно уредено:

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.225
Поени од реакции
5.452
samo slikajte to ti je vec 4 put da ga slikas i sota ga je slikao isto mala djeca kad dobiju lizalo ili malu igracku kamion neocekivano od ljudi vase reputacije i ugleda u svijetu iptv
sto nenapises da ti treba za jedan raspon nekoliko sati da sad mi alat koji odskanira u pola sata 6 raspona dok taj jos nije presao trecinu puta za jedan raspon pa niko nije objavio nijedne slike jbg nismo djeca da ste na mom forumu letjeli bi iz vipa zbog te gluposti
Ama covece koj tebe nesto te prasa i zosto me citiras?
Tvoeto mislenje mene nisto ne mi znaci, odi si tamu na tvojot forum i prodavaj tamu pufki.
 
Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.209
Поени од реакции
6.793
Ama covece koj tebe nesto te prasa i zosto me citiras?
Tvoeto mislenje mene nisto ne mi znaci, odi si tamu na tvojot forum i prodavaj tamu pufki.
sve ok ali stati bi da lazes da nordic radi u vlc i da nema token koja je smisao te lazi ,jedino radi sa vise konekcija eto ti dokaz gore to ne komentaises ,sto ce ti to u zivotu sramota sta reci i nesiri dezinformacije radi samo sa izmjenama za token na reg nacin neradi
 
Последно уредено:

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.225
Поени од реакции
5.452
sve ok ali stati bi da lazes da nordic radi u vlc i da nema token koja je smisao te lazi ,jedino radi sa vise konekcija eto ti dokaz gore to ne komentaises ,sto ce ti to u zivotu sramota sta reci i nesiri dezinformacije
Decko, odi tamu na tvojot forum i popuvaj kolku ti dusa saka. Ovde si nikoj i nisto, ne si ti toj sto treba da kaze sto smee, a sto ne smee da se slika. I ne lazam, raboti nordic vo vlc i toa lista so edna konekcija bez token, ako ti ne znaes kako tvoj problem.
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
650
Поени од реакции
1.083
Ama covece koj tebe nesto te prasa i zosto me citiras?
Tvoeto mislenje mene nisto ne mi znaci, odi si tamu na tvojot forum i prodavaj tamu pufki.
nedaj se @saskon,i kod mene nordic1 radi sa 1 konekcijom u vlc.I ovom prilikom da se zahvalim grupi od 60 ljudi koji su dobili liste prije tri sedmice i vidim da im sljaka super
 
Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.209
Поени од реакции
6.793
Decko, odi tamu na tvojot forum i popuvaj kolku ti dusa saka. Ovde si nikoj i nisto, ne si ti toj sto treba da kaze sto smee, a sto ne smee da se slika. I ne lazam, raboti nordic vo vlc i toa lista so edna konekcija bez token, ako ti ne znaes kako tvoj problem.
onda fino postavis user agent pa das ljudima kako radi
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
650
Поени од реакции
1.083
Ama covece koj tebe nesto te prasa i zosto me citiras?
Tvoeto mislenje mene nisto ne mi znaci, odi si tamu na tvojot forum i prodavaj tamu pufki.
nedaj se @saskon,i kod mene nordic1 radi sa 1 konekcijom u vlc.I ovom prilikom da se zahvalim grupi od 60 ljudi koji su dobili liste prije tri sedmice i vidim da im sljaka super
 
Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.209
Поени од реакции
6.793
Decko, odi tamu na tvojot forum i popuvaj kolku ti dusa saka. Ovde si nikoj i nisto, ne si ti toj sto treba da kaze sto smee, a sto ne smee da se slika. I ne lazam, raboti nordic vo vlc i toa lista so edna konekcija bez token, ako ti ne znaes kako tvoj problem.
onda fino postavis user agent pa das ljudima kako radi
 

Kajgana Shop

На врв Bottom