Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
5 декември 2017
Мислења
492
Поени од реакции
344
Sepavi Tito (Hrvat) je bio diktator i tocka... sreca nezivimo vise u takvom systemu ugodan dan svima moze li druga tema :)
 
Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.209
Поени од реакции
6.793
Sepavi Tito (Hrvat) je bio diktator i tocka... sreca nezivimo vise u takvom systemu ugodan dan svima moze li druga tema :)
ali brate sto jest jest jes jebo cetnike i ustase svaka mu cast ,sad ucite djecu da su pavelic i draze bili protiv njemaca citava planeta vam se smije
Автоматски споено мислење:

trebao si reči , dobro da je tito umro , kad je on umro nema vise ni yugoslavije , bio je zajeban ali tad su ljudi barem mogli da zive kolko tolko normalno , sad samo da se preživi
pusti nemozes to objasniti unucima od cetnika i ustasa nemogu mu oprostiti sto ih je kokao
 
Член од
5 декември 2017
Мислења
492
Поени од реакции
344
ali brate sto jest jest jes jebo cetnike i ustase svaka mu cast ,sad ucite djecu da su pavelic i draze bili protiv njemaca citava planeta vam se smije
Автоматски споено мислење:


pusti nemozes to objasniti unucima od cetnika i ustasa nemogu mu oprostiti sto ih je kokao
U skolama se danas nepominje Bivsa YU 1945 tak da... kako rekoh tema je bzv bolje pricati o necemu drugome jer ja negledam nikoga nacionalno niti me zanima odakle je i sto je... a niti kako razmislja... ni zasto tako razmislja itd itd LP
 
Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.209
Поени од реакции
6.793
U skolama se danas nepominje Bivsa YU 1945 tak da... kako rekoh tema je bzv bolje pricati o necemu drugome jer ja negledam nikoga nacionalno niti me zanima odakle je i sto je... a niti kako razmislja... ni zasto tako razmislja itd itd LP
spominje se na zapadu toje dio historije . kako je mali narod vodio krvavu borbu protiv hiotlerovih snaga i gamadi domacih izdajnika
onda nepisi ovako
Sepavi Tito (Hrvat) je bio diktator i tocka
sepao jer po starost ,sad jednog od najvecih drzavnika ,kojem su na sahrani bili od kraljice pa do nezanm koga svi dosli da odaju pocast ti ga nazivas sepom
 
Член од
5 декември 2017
Мислења
492
Поени од реакции
344
spominje se na zapadu toje dio historije . kako je mali narod vodio krvavu borbu protiv hiotlerovih snaga i gamadi domacih izdajnika
Ja sam zivio na zapadu i isao u skolu njemacka svicarska vjeruj mi nespominje se :)a ni kod nas u hr
jebes to treba mijenjati temu kazem opet... evo saljem ti jednu zuju :pivo2:
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
445
Поени од реакции
883
spominje se na zapadu toje dio historije . kako je mali narod vodio krvavu borbu protiv hiotlerovih snaga i gamadi domacih izdajnika
onda nepisi ovako
Sepavi Tito (Hrvat) je bio diktator i tocka
sepao jer po starost ,sad jednog od najvecih drzavnika ,kojem su na sahrani bili od kraljice pa do nezanm koga svi dosli da odaju pocast ti ga nazivas sepom
svi mi koji smo bili titovi pioniri,možemo te razumjeti,a ovi mlađi?????
 
Член од
3 декември 2018
Мислења
513
Поени од реакции
2.881
Uz sve vrline i mane, Josip Broz je najsvjetliji lik balkanskih prostora. Možemo ga mrziti ili voljeti ali treba biti pošten i priznati ulogu tog čovjeka. Neka mi neko navede samo jedno ime državnika od Slovenije do Makedonije za kojeg se može reći da je imao pozitivnu ulogu i da je narod kojim je vladao bio iole zadovoljan i sretan. Vladavina Josipa Broza imala je negativnosti, to je istina. Ali, koliko je pozitivnih stvari bilo? Koliki je napredak ostvaren u kratkom vremenskom periodu? Uporedite razvoj Jugoslavije u periodu 1945-1969 sa napretkom Hrvatske, BiH, Srbije, Makedonije i drugih u periodu 1995-2019.
Ja samo jedno znam: Ljudi na ovim prostorima bili su mnogo sretniji i ponosniji u to vrijeme. "Demokratija" je donijela jad i bijedu na ove prostore.
 
Член од
5 декември 2017
Мислења
492
Поени од реакции
344
Uz sve vrline i mane, Josip Broz je najsvjetliji lik balkanskih prostora. Možemo ga mrziti ili voljeti ali treba biti pošten i priznati ulogu tog čovjeka. Neka mi neko navede samo jedno ime državnika od Slovenije do Makedonije za kojeg se može reći da je imao pozitivnu ulogu i da je narod kojim je vladao bio iole zadovoljan i sretan. Vladavina Josipa Broza imala je negativnosti, to je istina. Ali, koliko je pozitivnih stvari bilo? Koliki je napredak ostvaren u kratkom vremenskom periodu? Uporedite razvoj Jugoslavije u periodu 1945-1969 sa napretkom Hrvatske, BiH, Srbije, Makedonije i drugih u periodu 1995-2019.
Ja samo jedno znam: Ljudi na ovim prostorima bili su mnogo sretniji i ponosniji u to vrijeme. "Demokratija" je donijela jad i bijedu na ove prostore.
Ja se nezalim gdje i kako zivim niti mnogi oko mene al svatko moze svoje misljenje reci mi to zovemo demokracija... u biti zalosno je sto je bio taj zadnji rat napadanje na druge drzave al eto smirilo se i da se vise neponovi niti ce sada vam dzaba kukanje.....
 
Член од
16 февруари 2016
Мислења
406
Поени од реакции
1.182
Член од
24 јули 2019
Мислења
344
Поени од реакции
211
Член од
5 декември 2017
Мислења
492
Поени од реакции
344
Kako kazes demokracija.To znaci pre svega postivati volju vecine.Samo u debatnim politickim krugovima se pozivaju na tu demokraciju i parlamentarizam kako bi iskazali svoje misljenje.Ovo drug nije politicko-debatni klub.I zbog toga sam ti skrenuo paznju ako si demokrata da imas sens za volju vecine.Ne zbog drugog, nego zbog same harmonije ovde na forumu.Ne razumem zasto moras ti i onaj tvoj istomisljnik na svaku pozitivnu konotaciju vezanu za exyu uvek da das negativan kontra komentar.Ako ste drugovi onda trebate se sudrzati od bilo kakve negativnosti.
Znaci u demokratskom ambijentu uvek treba negovati pozitivne stvari i misljenja i suzdrzavati se negativnih komentara koliko je to god moguce.Hvali se ti hrvatskih uspeha u sportu, ekonomiji kulturi.....i budi ponosan na njih i slobodno ih prenesi ovde.Ja cu te uvek podrazati i podelicu tu radost sa tobom.U to ime, Bog.
Lave ma sve 5 ne se sikirati evo i tebi jedno Karlovacko :pivo2:
welcome
 
Последно уредено:
Член од
5 декември 2017
Мислења
492
Поени од реакции
344
Željko ćuti jadan,zbog takvih kao ti i takvog razmišljanja je i izbio ovaj zadnji rat,nije vam bila dobra velika i jaka Juga ,htjeli ste svoje mini države u kojima je sada najveći uspjeh pobjeći iz države i ostati tamo dje si pobjegao pa makar i klozete cistio

Envoyé de mon HUAWEI GRA-L09 en utilisant Tapatalk
Ajde nelupetaj sta ste se u biti nadovezali svi na tu temu ja sam odavno napisao da netreba komentirati dalje,svatko svoje zna i cijeli svijet zna o tome ratu sta gdje tko tak da dobio je svatko sto je trazio.... ENDE
 

Kajgana Shop

На врв Bottom