Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
26 октомври 2012
Мислења
2.535
Поени од реакции
3.362
Фри стрим за вардар барселона знае некој кај што може да гледам ?
 
Член од
24 октомври 2017
Мислења
516
Поени од реакции
579
Drug, ti strimovi vec su milion puta postavljani i na forumima i po raznim drugim sajtovima , ja sam ih licno prikupljao i ti strimovi rade vec od 2017-2018 godine da su hteli vec bi ih davno unistili. Ti strimovi su vec javni godinu-dve izguglaj malo i videces od kad su javni i gde ih sve ima, ima ih cak i na ovom forumu javno postavljeni. ja znam sta treba dodati javno a sta ne, nisam mali i vec imam iskustva sa time. Ipak hvala na sugestiji, hteo sam pomoci i drugima. Pozdav.
Ako nemas nista novo, onda ne jasi magare koje su mnogi jasili ili jasu
 
Член од
25 август 2016
Мислења
357
Поени од реакции
1.270
Drug, ti strimovi vec su milion puta postavljani i na forumima i po raznim drugim sajtovima , ja sam ih licno prikupljao i ti strimovi rade vec od 2017-2018 godine da su hteli vec bi ih davno unistili. Ti strimovi su vec javni godinu-dve izguglaj malo i videces od kad su javni i gde ih sve ima, ima ih cak i na ovom forumu javno postavljeni. ja znam sta treba dodati javno a sta ne, nisam mali i vec imam iskustva sa time. Ipak hvala na sugestiji, hteo sam pomoci i drugima. Pozdav.
Dobro drug,vreme ce pokazati koliko ce jos trajati.I ovi su dugo trajali dok ih kao i ti ove nisu stavili ovde javno i nema ih vise(http://195.181.169.152:8080/CROATIA/PRVA/index.m3u8).Pozz
 
Последно уредено:

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.225
Поени од реакции
5.452
Predlog za Administraciju .Da se otvori podforum za slikare ,a Sota da bude moderator:D:D:D
Very funny. Има таква тема само ти и таквите како тебе поим немаат што се има на кајгана. Кој по ред ти е овој акаунт?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom