Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.209
Поени од реакции
6.793
Takoje @dux4, trebalo bi ko u vrijeme ove slike od kolege imati samo jedno misljenje i slaviti samo sta je on reko, prosla vremena jednoumlja, zivila demokratija, a za tita:angel:
tako je zivjelo vrijeme tajkuna socijalne bijede ,gladi vazno je da se bude u evropi ljepota demokratije zivjela demokratija
 
S

ski

Гостин
@Marko Cepenkov модератор дај да одмориме малку од филозофиве по општествени/политички науки,замараат.
 
Член од
20 декември 2018
Мислења
200
Поени од реакции
255
Hvala Zeljko92 za Dinamo i RESTO OSTALO

STIZE BALKANSKA MEDJA : https://we.tl/t-ZGtbhRSYGS

Hvala i sad se pitam kako ga sredio i na srpskom bez reklame svaka cast ZELJKO92

-za sve dobre ljude zokiniko panel ko Robert željko schmundo atun Repca I resto ostali koj se nadju.... Poenta filma nenaslanjajse na tudje nego na komšiju.
 
Последно уредено:
Член од
9 јануари 2018
Мислења
530
Поени од реакции
1.529
@Marko Cepenkov zašto je izbrisana moja poruka nije imala nikakvu političku konotaciju i sadržaj,rekao sam samo da dotični čita izmedju redova ne prepucavajući se sa njim,niti je on odgovorio ništa na to.Branio sam stavove@zokiniko s kojima se slažem.Ovo je bila samo konstatacija nikakvo političko razlaganje i analiza.Jedino je moj post obrisan jel sam ti najmanje opasan i bitan ili se i ti ne slažeš sa mojim stavom...
Ako je i ovo iptv oblast mislim da je vezana za nju da se ne bi razilazila u više pravaca...Ovde pišemo kako se ko napio pio kafu dali radi ovoili ono da ne zalazim zašto ja ne bih mogao da se složim sa konstatacijom nekog izlaganja vremena u kojem samrodio se, živeo,momčio se rastao...ez ikakve političke pozadine...
 
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
@Marko Cepenkov zašto je izbrisana moja poruka nije imala nikakvu političku konotaciju i sadržaj,rekao sam samo da dotični čita izmedju redova ne prepucavajući se sa njim,niti je on odgovorio ništa na to.Branio sam stavove@zokiniko s kojima se slažem.Ovo je bila samo konstatacija nikakvo političko razlaganje i analiza.Jedino je moj post obrisan jel sam ti najmanje opasan i bitan ili se i ti ne slažeš sa mojim stavom...
Ako je i ovo iptv oblast mislim da je vezana za nju da se ne bi razilazila u više pravaca...Ovde pišemo kako se ko napio pio kafu dali radi ovoili ono da ne zalazim zašto ja ne bih mogao da se složim sa konstatacijom nekog izlaganja vremena u kojem samrodio se, živeo,momčio se rastao...ez ikakve političke pozadine...
избришаната твоја порака,,беше цитат на друга порака,,,која што ептен забагува од темата,,,,,и не е избришана само твојата ,а неколку пораки,,,
тоа е знак,дека некогаш многу забегуваат од темта ,,пременуваат во провокација,политија и тн
 
Член од
20 декември 2018
Мислења
200
Поени од реакции
255
Poenta u svemu što si izneo alfa71.
Ti si došo kod njega u kuču. Ako mu se svidiš kao gost bićeš počašćen. Ako mu se nesvidiš Nečeš biti gost.
Ja ovaj forum i ovu ekipu cenim.
Lično mislim da teme političke ostanu na privatno dopisivanje znaci šaputanje. Ali admini I to vide.
Ja bi pustio sve da se prica i uvek ce se nadje drug ili neprijatelj. Ovde je zanimiljivije jel primer radi celi staff sa drugog foruma napada treći forum koj isto tim članovi ovde. Ali nama običnim smrtnicima bez iskustva godi.
Kaki skeneri kake komande pitaš ako si simpatičan i nisi jajara dobiješ što tražiš.
 
S

ski

Гостин
ако добро следиш...ќе видеше дека избришав неколку пораки...
Па еве следам што прават @ilince @Zeljko1972 @schundo13 и компанија секој втор пост им е или кафански филозофии или комплекси со тито,види наназад што коментари имат пишувано.
 
Член од
20 декември 2018
Мислења
200
Поени од реакции
255
Imali neki artiptv listu? Da pregledam čujem tamo ima 4k kanali baš me zanima kako su postavljeni. Hvala na svaki dobro nameri komentar i naravno na tu listu.[DOUBLEPOST=1556996334][/DOUBLEPOST]
Па еве следам што прават @ilince @Zeljko1972 @schundo13 и компанија секој втор пост им е или кафански филозофии или комплекси со тито,види наназад што коментари имат пишувано.
Piši I ti nikog ne boli? Jedino ako Gazda dozvoli.
Bolje drug da pišu nego da mrtvilo? Ako žele da oteraju članstvo njihovo.
 
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
Па еве следам што прават @ilince @Zeljko1972 @schundo13 и компанија секој втор пост им е или кафански филозофии или комплекси со тито,види наназад што коментари имат пишувано.
не сум сигурен дека баш следиш!!
избришав неколку пораки
а ти одма пријави за една порака,којашто не беше провокативна,,,,,и ја одбив пријавата
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Последно уредено:
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
Nista narociti server vec godinama stagnira a 1493 usera ima zanimljivo ko to placa
за овај Британски сервер станува збор?
и Британците или повеќето да не седат по форуми и бараат листи,или пак скенираат?:masa:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom