Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
5 септември 2014
Мислења
885
Поени од реакции
1.029
pa neka naglasi za koga je a ne atko i sad moze svako ad pomisli za njega se odnesuva nemojte takvi ispadi srce za malo da mi stane :)
onda se ja izvinjavam puno od dna duse
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
645
Поени од реакции
894
Samo ga izazivate i onda nece da objavi nista,daj smirite se malo....
 
Член од
19 октомври 2016
Мислења
1.408
Поени од реакции
2.300
ali jos me se secate zato i me spominjete a dobro znate na sta mislim
hhahaha i to samo radi jedan udp od vektor.rs
You have been banned for the following reason: Kršenje Uslova i pravila korištenja.. Your ban will be lifted on Jan 1, 2020 at 12:00 AM.
pa sad nek vidu ostyali kakva ste grupa vip znalci imalci
A što te to peče kad si juče rekao da ti nisi crow :P kratko pamćenje.
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
pa cekaj mene ne zanima sto cekas ili sta imas ili bilo ko ima nego mene zanima sto ja imam i sto ja nudim z ada objavim javno a na pp nedam nisto jel ja ne koristim ts udp ili ko zna kakve druge listekoje traju od danas dok i h neko ne objavi ili ne promeni gazda jedno slovo u user p[as
i u ostalo sto nekima smetaju moje postove pravite se ludi ko da nisma tu i gotovo resen problem
ali jos me se secate zato i me spominjete a dobro znate na sta mislim
hhahaha i to sa
Ne gledam ni ja .ts liste pa ni udp ali ih imam ;)

Meni osobno ni 1% tvoji postovi ne smetaju ;) stavljaj javno sta ti volja ;)samo ne uzdizi se previse ocu reci ne pravi se bitan ;) nije sve u listama ;) i kazem opet slobodno stavljaj javno sta ti zelja i volja ;)

I kazem

ne petljaj se samnom ti i oni od tvoja kompanija
jel ako ja pocnem se petljati ima suseni piperki da gledate
Ja cekam da objavis sve sto si nabrojao moze slobodno i vise da objavis necu se ljutiti ;) ako ne objavis sipas iz supljeg u prazno ;) pa necu valjda cekati do nove godine? Tj. Da prijetis svako malo kako ces nesta objavit javno ;) et..... toliko ;) ajd sad udri ;) ovo ti je trenutak Broj 2 ;)

Edit

Odo da gledam utakmicu
Hrvatska vs Hungary
Kad se vratim nakon utakmice ocu da vidim sve nabrojano od tebe da si objavio javno ...

Pozdrav
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
645
Поени од реакции
894
Ne gledam ni ja .ts liste pa ni udp ali ih imam ;)

Meni osobno ni 1% tvoji postovi ne smetaju ;) stavljaj javno sta ti volja ;)samo ne uzdizi se previse ocu reci ne pravi se bitan ;) nije sve u listama ;) i kazem opet slobodno stavljaj javno sta ti zelja i volja ;)

I kazem



Ja cekam da objavis sve sto si nabrojao moze slobodno i vise da objavis necu se ljutiti ;) ako ne objavis sipas iz supljeg u prazno ;) pa necu valjda cekati do nove godine? Tj. Da prijetis svako malo kako ces nesta objavit javno ;) et..... toliko ;) ajd sad udri ;) ovo ti je trenutak Broj 2 ;)

Edit

Odo da gledam utakmicu
Hrvatska vs Hungary
Kad se vratim nakon utakmice ocu da vidim sve nabrojano od tebe da si objavio javno ...

Pozdrav
Sad se naljutio,nece nista da objavi....
 
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
Дечко тебе нешто ти фали, имаш малку виуги.
Коментарот на @torpedoo се однесува на коментарот од модераторот во кој вели 2 недели бан за бугаринот кој поставил линк со cionhive. Со кликање на таков линк процесорот ти скока на 100%, некој miner копа по твојот, мојот ПЦ.
Имаш недостаток од IQ, па затоа не се глупирај, не мешај баби и жаби.
е не 2 недели,а 2 месеци доби Педалот,БАН!
 
Член од
20 декември 2018
Мислења
200
Поени од реакции
255
Nemam ni ja željko1972 osim dobrih drugara i poznanstva. I ludu sreću :P

Pitanje za ove znalce kad već sve znadu I umedu što nenaprave za ovih aktivnih članova iptv? :angel:
 

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.358
Поени од реакции
3.136
Sota da izgleda utakmicu i napraviče iptv ;).

P.S. Daj be ostajte čovjek na miru....
....i stavite nešto da gledamo večeras "naše" sa slovencima...:place::place::place:
 
Член од
5 септември 2014
Мислења
885
Поени од реакции
1.029
pa kako ad napravu kad im sa pola listi sve ts liste sto su sami nasli a za iptv treba konekcija na strim da se ima zar ne vidis na svaka dobra objavljena lista po neki se javi prestala ono ovo
 

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.358
Поени од реакции
3.136
Koga ke ja izgleda utakmicata, ke vidiš što ke postavi...nešto nevideno na ovie prostori....strplenie...;):D
 
Член од
17 октомври 2016
Мислења
418
Поени од реакции
2.306
Pitanje za ove znalce kad već sve znadu I umedu što nenaprave za ovih aktivnih članova iptv? :angel:
Napravljeno je to odavno ;)
Deljeno je i ovde ali ljudi nisu znali da cene pa su raznosili po drugim forumima.
I naravno jos uvek radi ;)
Pa je zahvaljujuci tim "znalcima" napravljena lista sa kvalitetnim strimovima. Naravno sad se deli samo proverenim ljudima ;)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom