Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
20 декември 2018
Мислења
200
Поени од реакции
255
Ako ti pretekla neka lista? I ako želiš da davaš. Javljam se za jednu. @zokiniko

Pošto me mnogi pitaju za netflix neka mi se članovi jave na privatnu poruku. Uskoro još 10 acounta.
 
Член од
25 февруари 2015
Мислења
329
Поени од реакции
553
Bad News for all of us !
We are facing issues with Netflix accounts , unable to make it smoothly like before . There are 100 things we need to bypass it before getting one account nowadays .. cracked are still available but they stops working within one day and bin accounts 1 month too are useless. in carded accounts it ask for OTP now. before we used to bypass OTP but now its not letting us change it ! Netflix using high AI based security in their system now . Soon its going to be dead for forever .. that's why we are facing issue with replacement in netflix as well as we are trying hard to get the solution for all of you . No more netflix in 80 rs . soon price will be hiked so much you cant even imagine . Its gonna be dead in few days or in a month . Thank you @HackerForYou
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
445
Поени од реакции
883
prvih 5sa makedonskog govornog podrucja dobijaju vrhunsku makedonsku listu ,jedini uslov moraju biti clanovi duze od 4 mjeseca[DOUBLEPOST=1551031735][/DOUBLEPOST]prvih 10 sa ex yu dobijaju solidnu listu ,jedini uslov da moraju biti clanovi minimum 3 mjeseca
meni ne treba još uvijek mi radi ona što si mi nekada davno dao.
želim da ti čestitam na lijepom gestu:)
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
650
Поени од реакции
1.083
prvih 5sa makedonskog govornog podrucja dobijaju vrhunsku makedonsku listu ,jedini uslov moraju biti clanovi duze od 4 mjeseca[DOUBLEPOST=1551031735][/DOUBLEPOST]prvih 10 sa ex yu dobijaju solidnu listu ,jedini uslov da moraju biti clanovi minimum 3 mjeseca
daj zoki KRALJU i meni ,hahahahahaha[DOUBLEPOST=1551040185][/DOUBLEPOST]
prvih 5sa makedonskog govornog podrucja dobijaju vrhunsku makedonsku listu ,jedini uslov moraju biti clanovi duze od 4 mjeseca[DOUBLEPOST=1551031735][/DOUBLEPOST]prvih 10 sa ex yu dobijaju solidnu listu ,jedini uslov da moraju biti clanovi minimum 3 mjeseca
prvih 5sa makedonskog govornog podrucja dobijaju vrhunsku makedonsku listu ,jedini uslov moraju biti clanovi duze od 4 mjeseca[DOUBLEPOST=1551031735][/DOUBLEPOST]prvih 10 sa ex yu dobijaju solidnu listu ,jedini uslov da moraju biti clanovi minimum 3 mjeseca
eto like,sada imas 2.094,hahahaha kraljuuuuu
 
Последно уредено:
Член од
19 август 2018
Мислења
148
Поени од реакции
503
prvih 5sa makedonskog govornog podrucja dobijaju vrhunsku makedonsku listu ,jedini uslov moraju biti clanovi duze od 4 mjeseca[DOUBLEPOST=1551031735][/DOUBLEPOST]prvih 10 sa ex yu dobijaju solidnu listu ,jedini uslov da moraju biti clanovi minimum 3 mjeseca
Meni ne treba lista (jos uvek mi radi ona koju si mi ti dao) , ali koristim priliku da te pozdravim :aplauz: ,drago mi je sto si se vratio...verujem i vecini ovde na forumu jos da nam se vrati @ilijao88 i sve ce biti kako valja :bravobe: Ziveli !
 
Член од
20 април 2017
Мислења
37
Поени од реакции
4
zdravo drugarcinja , sakam da znam kako se raboti stalker ministra ako ima nekoj iskustvo neka mi pisi ili neka objasni , se raboti potocno , koga stavas m3u lista na stalker panelot po sto znaeme toj e prazen i nema nisto korisen e samo za stb emulatori , pa me interesira mene , ako stavam eden m3u link koj toj link e za eden user, i kako se pravi drug user,a pota da ne bide koristen istiot m3u morat da prav nov m3u pa povtorno da go redam na stalkerot , i kako se pravi novi add za na mag na stalker
 

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.225
Поени од реакции
5.452
zdravo drugarcinja , sakam da znam kako se raboti stalker ministra ako ima nekoj iskustvo neka mi pisi ili neka objasni , se raboti potocno , koga stavas m3u lista na stalker panelot po sto znaeme toj e prazen i nema nisto korisen e samo za stb emulatori , pa me interesira mene , ako stavam eden m3u link koj toj link e za eden user, i kako se pravi drug user,a pota da ne bide koristen istiot m3u morat da prav nov m3u pa povtorno da go redam na stalkerot , i kako se pravi novi add za na mag na stalker
Прашај го овој од Актон, а мислам таму има и твој акаунт.
Код:
http://82.214.119.228
 
Член од
19 ноември 2018
Мислења
25
Поени од реакции
22
[QUOTE = "zokiniko, publicación: 8610718, miembro: 94308"] imas pm [DOUBLEPOST = 1551034634] [/ DOUBLEPOST]
imas pm lista para compartir hoy, adiós [/ QUOTE]
Gracias zokiniko ;)
 
Член од
20 декември 2018
Мислења
200
Поени од реакции
255
Nemate vi pojma ko su kraljevi a ovaj je se do sada pet puta odricao foruma pa vracao.U cemu je rijec ;zoki;.Sta zelis time da postignes...[DOUBLEPOST=1551046038][/DOUBLEPOST]reci jednom ja ili...[DOUBLEPOST=1551046335][/DOUBLEPOST]sad ce doci oni bayern i panelrazaraci[DOUBLEPOST=1551046371][/DOUBLEPOST]bruder[DOUBLEPOST=1551046703][/DOUBLEPOST]da ga brane[DOUBLEPOST=1551046744][/DOUBLEPOST]uvijek isto od iste ekipe
Možda sam jedini? Nemogu a da nekazem elem napišem koju reč. Čudno mi to da neki izleču i daju ovakve komentare kao vi? Šta ima vama da smeta dali je neko na stranici ili nije? Panelrezac je dzek a Zokinoko cool Typ neznam koliko su liste podelili na poruke. To jeste koliko su ljudima izašli u susret. Pitanje za vas : kadce te vi da odete i podelite ili usrecite nekog?
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
445
Поени од реакции
883
Možda sam jedini? Nemogu a da nekazem elem napišem koju reč. Čudno mi to da neki izleču i daju ovakve komentare kao vi? Šta ima vama da smeta dali je neko na stranici ili nije? Panelrezac je dzek a Zokinoko cool Typ neznam koliko su liste podelili na poruke. To jeste koliko su ljudima izašli u susret. Pitanje za vas : kadce te vi da odete i podelite ili usrecite nekog?
svaka riječ ti je na mjestu.ima tu još nekoliko istinskih ljudi koji pomognu s listama,npr rapca,dux, ilija...da ne nabrajam dalje.zahvaljujući njima mnogiiii na ovom forumu mogu uživati u listama.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom