Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
6 мај 2017
Мислења
1.390
Поени од реакции
2.835
kada nekome posaljem listu,nema se potrebe zahvaljivati ni ovdje ni u pp,jer u mnogim porukama koje ne procitam,ostanu oni koji traze liste.Posaljem listu i to je to,nemam mnogo slobodnog vremena ,i izvinjajem se onima kojima ne uspijem odgovoriti[DOUBLEPOST=1550861615][/DOUBLEPOST]
hvala internacional sto mi nikad nisi dao listu i sto nisi pomogao kad sam trazio i kad sam ti dao login za panel i nikad se nisi javio osim sto si naravno procitao user i pass koji sam ti dao,da si se javio ,mozda bi se i danas ponizavao trazeci od tebe listu
hi hi ne breee!
 
Член од
22 јуни 2018
Мислења
23
Поени од реакции
3
Pozdrav svima,zelio bih pomoci svima koji imaju problem sa Smart tv aplikacija Ssiptv gdje je kanale pojedinih listi nemoguce gledati preko ove aplikacije. Prije otprilike godinu dana je poceo taj problem,a na racunaru,tj vlc programu nije bilo problema.Pokusajte ovo u notepedu i u 99 posto slucajeva meni je proradilo,na primjer kanal N1 preimenujte ovako N1 SRB FHD VIP ex-Yu,N1 SRB FHD VIP ex-Yu.rs,N1 SRB FHD VIP ex-Yu

Naravno u zavisnosti od zemlje kanala se koristi za Srbiju .rs,Hrvatska .hr i tako dalje.Nadam se da cu nekome pomoci a zauzvrat se samo zahvalite :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom