Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
27 февруари 2017
Мислења
650
Поени од реакции
1.083
mozda sam zeznuo sto sam svima sa istog servera ali ubuduce cu po jednu sa svakog ,slab sam sa vremenom,ali kome bude trebalo,naci cemo i nemorate se zahvaljivati,ima pp i to je to,kad stane,dam drugu i to je to,samo sam malo vremena ovdje zbog obaveza
 
Член од
21 декември 2012
Мислења
1.779
Поени од реакции
887
Rekao sam da liste vise ne delim i da vise me nema ovde, imate ove sto ce da pogase ssima sve pa nek vam oni pomazu. Ne saljite mi poruke. :oftopik:
pa gde je otisal taj dobri ilija kome svako pomaze .Sad treba neka nova fora da si postal nesto te zeza pocel si da psujes, rekal sam ti davno da ulazis u veliki govna ali to tako si pustil e sad si videl kako smurdi sve.:pos:
 
I

ilijao88

Гостин
pa gde je otisal taj dobri ilija kome svako pomaze .Sad treba neka nova fora da si postal nesto te zeza pocel si da psujes, rekal sam ti davno da ulazis u veliki govna ali to tako si pustil e sad si videl kako smurdi sve.:pos:
Zabole me vise za ljude jer vidim da su ljudi ovde govna, samo im je u cilju da objave javno i da ugase sve i voleo bih da pogase pa cete gledati u crnu sliku ne neki nego SVI MI. A TO SVI VI SPECIJALCI I URADILI STE NAMERNO, POMOGLI STE GAZDAMA LISTI DA NEMAJU VISE PTOBLEMA OD NAS, A NATERALI STE SVE DA KUPUJU LISTE. BUDALE OSTAJU BUDALE NAZALOST. INACE @saskon te sa tokenom su mrak liste nemoze se nista sa tokenom gledati. VELIKI POZDRAV ZA SVE, ZBOGOM. Uzivajte u crnoj slici. Zbogom.
 
Последно уредено од модератор:
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
@ilijao88 постот е редактиран!!! бирај зборови!!
ако е збогум,,нека е збогум,,,,,ако не издржиш,без форумов.......сметај дека си предупреден,пред 2 неделен бан
 
Член од
7 јули 2018
Мислења
23
Поени од реакции
10
Kose prvi javi dobije listu sa mog panela na 48 sati na pm :masa: a nije lepo da vas ja gasim kad ste iliju isprovocirali :zloo:
 

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.227
Поени од реакции
5.462
Ete eden primer kako sekoj moze sam, se raboti za @olbih.
Prvo barase listi da gleda, otkako listata ke prestane mu bese sram povtorno da bara.
Resenie sekoj sam svoj majstor. Taka treba. Zatoa e ovaa tema, koj ima volja i zelba moze da nauci.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom