Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
15 февруари 2013
Мислења
73
Поени од реакции
89
Zamolio bih sve vas dobre volje da ako imate jedan nalog za neku dobru VPN za Android TV da mi je posaljete na PM.Koristio sam neke free ali one ne valjaju pogotovo u vecernjim satima.Imam neku NAT IP adresu i dosta kanala na iptv nece da mi rade bez VPN-a.Hvala svima unapred.
 

kelaviot

Prime Сasual Dating - Genuine Damsels
Член од
10 мај 2010
Мислења
531
Поени од реакции
318
Zamolio bih sve vas dobre volje da ako imate jedan nalog za neku dobru VPN za Android TV da mi je posaljete na PM.Koristio sam neke free ali one ne valjaju pogotovo u vecernjim satima.Imam neku NAT IP adresu i dosta kanala na iptv nece da mi rade bez VPN-a.Hvala svima unapred.
Ima jedna ja Sam poceo prije neko vreme,hide my ip se zove

Sent from my HTC U Play using Tapatalk
 
Член од
4 март 2018
Мислења
5
Поени од реакции
12
Imao sam NETTV PLUS i istekla mi je pretplata da li mogu na taj resiver staviti svoju lstu i ako moze moze li mi neko to objasniti.Resiver je MOTOROLA VIP1003 Pozdrav svim clanovima foruma
 
Член од
13 декември 2018
Мислења
124
Поени од реакции
4
Kanali ex-Yu - ALBANIA - bulgaria - Czech Republic - Greece - hungary - Poland - Romania - Russia - slovenia 15-01-2019


CLICK HERE



Kanali albania 15-01-2019


CLICK HERE



IPTV ar-exyu-fr-ch-ru-be-de-es-pt-al-us-ca-uk-nl-pl-it-gr-ro-tr-hu-cz-alb-latino 15-01-2019


CLICK HERE








 
Член од
19 септември 2012
Мислења
1
Поени од реакции
0
Zamolio bih sve vas dobre volje da ako imate jedan nalog za neku dobru VPN za Android TV da mi je posaljete na PM.Koristio sam neke free ali one ne valjaju pogotovo u vecernjim satima.Imam neku NAT IP adresu i dosta kanala na iptv nece da mi rade bez VPN-a.Hvala svima unapred.
Turbo VPN super e so nego rabotit i Spotify
 

Kajgana Shop

На врв Bottom