Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
13 декември 2018
Мислења
124
Поени од реакции
4
Kanali EX-YU+ Greece + Albania+Denmark+ Russia+Bulgaria+poland+Romania+us+uk+tr+ca+fr+es+it 16/12/2018


click here


Kanali Czech Republic+ Bulgarian + Romania + Russia + Cyfrowy Polsat + Scandinavian + Greece + Albania EX-YU + world 16/12/2018



click here


Kanali CROATIA + SERBIA + Kanali PINK + BIH + MACEDONIJA + Sport + ALBANIA + SCANDINAVIA 16/12/2018



click here










 
Последно уредено:
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
eeee Пифи Пифи нема само при вас педали,,,,,,,,,навсекаде по света ги има..
 
Член од
13 декември 2018
Мислења
124
Поени од реакции
4
Kanali EX-YU+ Greece + Albania+Denmark+ Russia+Bulgaria+poland+Romania+us+uk+tr+ca+fr+es+it 16/12/2018


click here


Kanali Czech Republic+ Bulgarian + Romania + Russia + Cyfrowy Polsat + Scandinavian + Greece + Albania EX-YU + world 16/12/2018



click here


Kanali CROATIA + SERBIA + Kanali PINK + BIH + MACEDONIJA + Sport + ALBANIA + SCANDINAVIA 16/12/2018



click here






 
Член од
5 декември 2017
Мислења
492
Поени од реакции
344
Ovo ti je ja sam kao veci hacker od tebe :) pa zbog toga svadja...preprodaje ovaj onaj a u biti nicije i nije nego ukradeno tak i tak ili streaming,a ja mogu predpostaviti da su rijec hacker samo procitali na netu i da 99% tu njih nema pojma o tome...sem sto su naucili par komandi za servere :) a onda slikanje ono neka slika sa vlc kao kakvu on sliku ima rezoluciju bla bla a u biti i nezna sta je prava istinita rezolucija sta je izpolirano itd itd, lijep i ugodan dan zelim svima...
 
Член од
24 октомври 2017
Мислења
516
Поени од реакции
579
Mislim da bi bilo najbolje da objavite te komande za servere pa neka svatko sebi vadi listu kad mu je potrebna, i nebi bilo vrijedjanja kad neki(haker) nesto nauci i odluci podijeliti sa drugima.
Svima Pozz, bio on haker ili ne
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Mislim da bi bilo najbolje da objavite te komande za servere pa neka svatko sebi vadi listu kad mu je potrebna, i nebi bilo vrijedjanja kad neki(haker) nesto nauci i odluci podijeliti sa drugima.
Svima Pozz, bio on haker ili ne
sad cu ja prevest sta si napisao
u jednoj kuci sto svjetskih poznatih silovatelja i sa njima jedna mlada super cura zatvoreni dva tjedna i koja poanta ovoga sta sam napisao
 

Kajgana Shop

На врв Bottom