Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

I

ilijao88

Гостин
...исто и video player : media player.

Кај мене е така и се е супер.

P.S. Листите ги внесувам директно за да се update.
Namestio i sad radi, zatrzne nekad ali na kratko i nastavi lepo da radi, jedino sto sam ostavio video plaayer: HTML5, jer mi je slika samo crna kada namestim na media player, ne znam zbog cega.[DOUBLEPOST=1535359858][/DOUBLEPOST]I jos nesto da se razumemo ko god mi se ubuduce javi za pomoc, meni su ljudi objasnili obicno skenuranje, ja nemam skripte niti znam da ih sklepam, niti znam nesto vise, ja cak ni config za sentry ne znam da napravim. Znaci onaj ko tek krece u ovo, nemojte da vas mrzi da iscitate sf forum ima tema bas o tome i ovde na kajgani moze da se dosta toga pohvata, ali kazem ako nekome nije nesto bas jasno pitajte, ali skripte nemam, trazite to od pogresnog coveka.
 
Последно уредено од модератор:

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.357
Поени од реакции
3.132
Namestio i sad radi, zatrzne nekad ali na kratko i nastavi lepo da radi, jedino sto sam ostavio video plaayer: HTML5, jer mi je slika samo crna kada namestim na media player, ne znam zbog cega.[DOUBLEPOST=1535359858][/DOUBLEPOST]I jos nesto da se razumemo ko god mi se ubuduce javi za pomoc, meni su ljudi objasnili obicno skenuranje, ja nemam skripte niti znam da ih sklepam, niti znam nesto vise, ja cak ni config za sentry ne znam da napravim. Znaci onaj ko tek krece u ovo, nemojte da vas mrzi da iscitate sf forum ima tema bas o tome i ovde na kajgani moze da se dosta toga pohvata, ali kazem ako nekome nije nesto bas jasno pitajte, ali skripte nemam, trazite to od pogresnog coveka.
Ок, мило ми е што ти работи добро.

P.S.Имаш скрипти, лажеш !!! :kafence:
Дај прати 2 - 3 скрипти на заем.
ЌЕ ТИ ГИ ВРАТАМ !!! :свиркам:
 
Член од
9 јануари 2018
Мислења
530
Поени од реакции
1.529
Nemojte javno zamolio bih vas.I ovako će da ode a javno za dan ne više,i onda možete ceo dan samo skenirati,nema potrebe malo i uživajte.Ako neko ne zna čime nek pita na pp dobice odgovor.(y)
 
I

ilijao88

Гостин
Член од
27 август 2018
Мислења
3
Поени од реакции
0
Здраво новајлија сум на форуов а се зачленив заради темава, ве молам една листа стабилна
п.с. Арените да ги има
Благодарам
 

Kajgana Shop

На врв Bottom