Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
29 февруари 2016
Мислења
569
Поени од реакции
641
Блазе си ни, се дружиме со генијалци а не сме ни свесни за тоа. Фала им. Генијално уништуваат.
 
Член од
16 јули 2017
Мислења
34
Поени од реакции
30
Moze da mi nekoj da mi pušte lista na kanali vo pm. na koja rabotat slovenski kanali...
 

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.225
Поени од реакции
5.452
samo sam čekao da neko se napravi pametan... šteta što jedan vipovac uradi ovo... i to na oba foruma... :(:mad::confused::rolleyes:

zna se koliko je klimav exenet kad se javno objavi i opet to se čini, nebitno za mnoge udp liste...
Nikoj nisto ne unistuva, prvo se pojavuva na shodan:
7006.png
Potoa skeniraat rusi, ukrainci i objavuvaat po nivni forumi. Se lepat restrimeri, serveri od Germanija, Holandija, Albanija ...

Uste pred da se pojavi nesto dali na kajgana dali na SF adresata e veke mrtva.

Inaku ako mislis na SF nikoj tamu nisto nema objaveno, koj e toj od VIP sto tamu gi objavil adresite?
 
I

ilijao88

Гостин
Nikoj nisto ne unistuva, prvo se pojavuva na shodan:
Прегледај го приврзокот 190671
Potoa skeniraat rusi, ukrainci i objavuvaat po nivni forumi. Se lepat restrimeri, serveri od Germanija, Holandija, Albanija ...

Uste pred da se pojavi nesto dali na kajgana dali na SF adresata e veke mrtva.

Inaku ako mislis na SF nikoj tamu nisto nema objaveno, koj e toj od VIP sto tamu gi objavil adresite?
koliko vidim na google ga nije bilo niti javno što se tiče statusa koji su ovde i na zezanju objavljeni, ne zanm za ostale forume, nepratim sve jer nemam vremena, šta osvane ovde meni je dovoljno da znam da je mrtvo....

on je vip u iptvzezanje...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom