Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
20 ноември 2017
Мислења
28
Поени од реакции
5
Imam jedno pitanje za cenjene članova foruma:
Imam jednu dobru listu. Nema vremensko ograničenje ali ima 1 konekciju i 1 aktivnog usera pa mi lista malo malo secka.

Ovde sam negde pročitao da ima način (ne i koji) da se to predupredi tj.da ne secka. Ako iko zna neka to ovde podeli, ili na pm ako nije za objavljivanje

Послато са NX549J уз помоћ Тапатока
 
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
Imam jedno pitanje za cenjene članova foruma:
Imam jednu dobru listu. Nema vremensko ograničenje ali ima 1 konekciju i 1 aktivnog usera pa mi lista malo malo secka.

Ovde sam negde pročitao da ima način (ne i koji) da se to predupredi tj.da ne secka. Ako iko zna neka to ovde podeli, ili na pm ako nije za objavljivanje

Послато са NX549J уз помоћ Тапатока
тешко
 
Член од
9 јануари 2018
Мислења
530
Поени од реакции
1.529
Ne mozes uraditi da nestabilna lista ne secka ili da moze da se prepravi na vise korisnika to ne moze.Neke liste su stabilnije i sa manje korisnika to zavisi i od drugih stvari.Za tvoje konkretno pitanje usput sam procitao na ovom forumu pre neki dan,nekome je seckala lista i kad je ubačen u taj plejer nije vise ni ta ni jedna druga.Mislim da to neces resiti,eventualno zavisi kad je gledas preko dana mozda ce ti biti stabilnija uvece ne verujem.(n)
 
Член од
24 јуни 2017
Мислења
205
Поени од реакции
78
Код:
https://www.chasms.com/chasms1/howdoi/ping_tracert/ping_tracertW7.htm
Proverite kakva vam je konekcija premu serveru nije uvek da lista nije dobra. /Pozdrav
 
Член од
18 февруари 2018
Мислења
17
Поени од реакции
3
93.142.206.62

89.172.137.193

Kolege ukoliko imate napade sa ove 2 ip adrese obvezno prijavite da ljudi budu privedeni danas smo to učinili i mi
 
Член од
18 февруари 2018
Мислења
17
Поени од реакции
3
ma jednostavno resenje imam čoveka dol sutra ide prijava na PP nema tu ovamo tako dzabe pokusava sve je dokumentovano sa sve lokacijom jer bolje da ga netražim ja ove lokacije u trajno baned
 
Член од
2 март 2018
Мислења
276
Поени од реакции
352
I mene interesuje ova lista, takodje bih voleo da dobijem informaciju gde se moze kupiti, a takodje me interesuje da li ima jos neko ko prodaje kvalitetne iptv liste. Pozdrav

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
#aleksandar862 Mediaze.zapto.org.....oglas na olx.ba
Preko Viber kontakt
00 387 61 945 905 Enes



Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Последно уредено:
Член од
18 февруари 2018
Мислења
17
Поени од реакции
3
upload_2018-3-31_22-42-4.png
MA NE SEKIRAJE SE CENTRALE SVE BELEŽE AKO IMAŠ TI VPN SVAKI VPN BELEŽI IP KOJIM SE KONEKTUJEŠ IMAO PRIJATELJ JEDAN VPN PA POKUŠAO GLUPOST PA GA NAŠLI 15 DAN SAD VEĆ SEDI 5 GODINA MISLI DA JE BIO NE VIDLJIV
 
Член од
24 јуни 2017
Мислења
205
Поени од реакции
78
Член од
18 февруари 2018
Мислења
17
Поени од реакции
3
nek izvuče šta može kad je ips lock na panelu i ako dobije listu nemože gledati bolje da fino pita ma da znam vec o kome se radi..
ma jednostavno resenje imam čoveka dol sutra ide prijava na PP nema tu ovamo tako dzabe pokusava sve je dokumentovano sa sve lokacijom jer bolje da ga netražim ja ove lokacije u trajno baned
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Dzaba ti postavljas te ip adrese, jel ti legalno radis to sto on pokusava da izvuce :)
Ja ga nisam razumeo jel mu to neko liste gleda ili mu hakira panel.
Jer jedna ip je splitska zupanija, a jedna Krizevacka zupanija.
I sad razmak nekoliko minuta tu mi nesto ne stoji ok[DOUBLEPOST=1522531047][/DOUBLEPOST]
pa drug i tebe ce neko da prijavi i ti prodajes ilegalno Neznam samo o cemu pricas neko ti ukrao listu jeli
Slusaj dode t com do mene i kazeju mi uzmi sportski paket.
Ja im kazem pa nema sanse cijela srbija ,yuga vas gledaju na crno.
a ja da vam placam.Znas drug sta mi zenska rekla bilezimo mi to sve
i cekamo kad dodu u EU.A ja joj kazem ok kad sredite to onda me nazovite a dotle cu vas i ja gledat na crno hahhaha
 

Kajgana Shop

На врв Bottom