Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
19 октомври 2016
Мислења
1.408
Поени од реакции
2.300
А јесте досадни са тим сајтом. Ако је толико добар нема разлога да га у сваком посту рекламирате, отворите регистрације- ко жели нек се учлани и све ок.
Малтретирате људе глупим препуцавањима, кога боли дупе ко је банован и шта ви имате.
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
А јесте досадни са тим сајтом. Ако је толико добар нема разлога да га у сваком посту рекламирате, отворите регистрације- ко жели нек се учлани и све ок.
Малтретирате људе глупим препуцавањима, кога боли дупе ко је банован и шта ви имате.
nece moci ove noci hahaha nema vise otvaranja:angel:
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Член од
6 декември 2017
Мислења
50
Поени од реакции
12
Код:
http://173.212.226.236:8888/get.php?username=FREEIPTVLIST.COM&password=a&type=m3u
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
645
Поени од реакции
894
Neko da podeli jednu bitkicu na pm?
pa kako te bre nije sramota,svaki dan trazis poneku listu i zahvaljujes se ljudima koji ti istu daju,pitam se jel ti jedes te liste ili neznam sta vec radis sa njima???zapitaj se malo,tesko da ce ti neko bilo sta dati...
 

kelaviot

Prime Сasual Dating - Genuine Damsels
Член од
10 мај 2010
Мислења
531
Поени од реакции
318
Ima nekoj lista bihnet ili letva da dade da potrae malce
Fala vi odnapred

Sent from my Coolpad E502 using Tapatalk
 

kelaviot

Prime Сasual Dating - Genuine Damsels
Член од
10 мај 2010
Мислења
531
Поени од реакции
318
Imas okolu 100 aktivni exenet statusi tebe ti doslo do letvi i ostanati ts gluposti

Послато са A5 уз помоћ Тапатока
Znam da skeniram samo so mac address, ako mozes na pp prati mi da sceniram od gorenavedenoto ama samo so Mac, drugoto pojma nemam,a I so ovie so gi baram ke bidam zadovolen da mi pratis

Sent from my Coolpad E502 using Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom