Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
27 февруари 2017
Мислења
173
Поени од реакции
414
kako je krenulo...tesko ce to se dogoditi...
Zašto, što su to tako skrivili da zaslužuju vječni ban. Ne ulazeći u to jesu li zaslužili kaznu ili ne, ako su je odslužili, trebalo bi ih vratiti natrag, nije fer onemogučavati im sudjelovanje u radu ove teme i foruma. Osim ako tu nisu u pitanju interesi i uplivi nekih drugih, nekih sa pipcima koji daleko dosežu.
 
Член од
6 април 2017
Мислења
327
Поени од реакции
679
@Fear meni ne treba 1600 listi samo par onih koje sam ti na pp trazio nadam se da nisam previse skroman;):)
nisu stale ali kad pocnem gledati par minuta ok a onda zasteka i trza i moram osvjezavati --kao da je previse konektovanih..ove liste sam prije imao i super radilo pa me zanima imas li sta od tih listi
gradina1,bitka,art,twobrothers,mediafuture a ako nemas moze nesto po tvom izboru a da nije objavljeno samo mi narodna,client blokirana ip pa te ne rade
hvala unaprijed
poslao 1600 listi ,sve sto imam unutra je , do sljedece ture od 5000 ,mediafuture zaboravi nju je nemoguce poslati ,ima najbolju zastitu od svih
 
Член од
9 септември 2016
Мислења
1.119
Поени од реакции
4.296
kako je krenulo...tesko ce to se dogoditi...
nikola admin je rekao prije dva dana javno da je sve ok ,i da ce biti vracen u toku sljedeceg dana ,nije vazno nek se vidi sta se radi ,torpedo uvrijedi ,nikom nista ban na 3 dana ,sramota za adminstraciju ,vazno je da su sve vidjeli sta se radi u zadnja 4 dana svima vam je sve jasno ,danas kazu bijelo je a onda nakon 3 dana kazu nije bijelo crveno je sta reci
 
Член од
29 февруари 2016
Мислења
175
Поени од реакции
301
Ima
Moze li u nodepad++ ili vec nekom tekstualnom fajlu da se obrise samo jedan deo iz teksta. Recimo ovako:

FEAR je dao svima liste /juce
FEAR je dao svima liste /danas
FEAR je dao svima liste /sutra
FEAR je dao svima liste /nekad
FEAR je dao svima liste /nikad
FEAR je dao svima liste /hoce
FEAR je dao svima liste /nece

E meni treba da u tih nekih 500 redova obrise sve ovo od znaka / nadesno. Da ostane samo ovo

FEAR je dao svima liste

Da ne brisem rucno. ?
Ima Merge sad neznam tacno dali ide u komplet sa panel tarama ili ga moras posebno trazit
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
169
Поени од реакции
100
mislim da je ovo ili da ih je stavio public isti vrag.Hrpa nickova reganih 2015,2014 s dva tri posta dobiju liste.F.E.A.R.,ok liste ti smetaju ali bolje da si ih deletirao,jer od threada je u zadnjih 20 strana ispalo samo grebanje.A i tvoja molba da ih se ne dijeli,daje rezultate.Nema ih još samo na vremenskoj prognozi.
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
48
Поени од реакции
30
nikola admin je rekao prije dva dana javno da je sve ok ,i da ce biti vracen u toku sljedeceg dana ,nije vazno nek se vidi sta se radi ,torpedo uvrijedi ,nikom nista ban na 3 dana ,sramota za adminstraciju ,vazno je da su sve vidjeli sta se radi u zadnja 4 dana svima vam je sve jasno ,danas kazu bijelo je a onda nakon 3 dana kazu nije bijelo crveno je sta reci
nikola admin nadam se da ces ispuniti obecano ako nije do tebe bar javno reci ko ima ovdje prioritet a ko je tu da statira pozdrav za clanove osim za one ofarbane
 
Член од
26 февруари 2017
Мислења
22
Поени од реакции
30
Meni je Nikola u vezi dsukija pre dva dana napisao da ce za par sati proveriti i javiti o cemu se radi i jos uvek nema odgovora. Razumem i guzvu i obaveze i sve ali vratite nam dsukija ljudi. I unapred hvala na tome.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom