Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
7 јуни 2016
Мислења
163
Поени од реакции
517
Neznam kako se tocno zove onaj tko mi je proturecio ali mislim da se zove dimjce e njemu porucujem da mi neispravlja linkove koje stavljham i isto tako i bobanku sa kojim nemam veze iako to samo njih dvojica rasde zato mogu samo reci dimcje ili kako se vec nadimak pise meni nista bitno "JEDI GOVNA" i nemoj me vise nikada ispravljati i nemas pojma tko sam i zasto sam ovdje ali te ja slobodno mogu kontaktirati bio ti iz HB ili SB ili HR jer mi smo stvoreni da pravimo red i za to smo placeni i zato "JEDI GOVNA" i nermoj moj mui stavljati objasnjenja jer samo mi ti neke stvari mozes objasniti kad te privedem. Ostalo mi nebitno tvoje misljenje i nemoj punopametovati ja te cask mogu i nazvati a da bi te posijetio nije ni to problem zato nemoj da seres mi ti se inace drzimo pravila i nisam ti ja klinac da mi osporavas neke linkove jer si preglup da bi neke stvari shvatio ali oni koji su me upoznali sad znaju zasto stavljamo adfly linkove zbog ip ali tvoju ip vec znam i znam ti i poreodicu zato neseri jel neznas sa kime imas posla jadan si i toga se drzi a o zetu da ti i nepricam hvatamo samo vece probiswete a ne obicne seljake kao sto si ti na njeziku i lijepi pozdrav imas od nas SPECIJALNE POLICIJE Hrvatske: Evo od sviju nas koji pratimo forume i nasih dousnika imas lijepi pozdrav. "JEDI GOVNA " ako imas odgovor ns ovo slobodno proslijedi bicemo prisutni kao i na ostalih 344 foruma i samo nekolicina cxe fasovati zato uzivajte er neznate koliko ste mali i koliku slobodu imate vjerujte da nisam u ovom rezimu i ja bi volio po vasem uzivati. Neka mi niko nezameri na mome slobodnom misljenju a pogotovo oni koje sam priveo ne samo one zbog iptv i gluposti koje nam nalaze evropska zajednica da vam nesermem dalje svi smo mi samo obicni ljudi Budite mi svi pozdravljeni i sretno zivite . Bit cu uvijek prisutan kao i moje kolege na ovom i ostalim forumima Pozdrav od sportbili. Steta sto vam nisam u mogucnosti podijeliti aplikacije za upad u panele ali takve sposobne ljude koji rade u sistemu zastite necete nikad ni uooznati nazalost.
HA,HA,HA.Ulepsao si mi dan.Prosli put sam rekao da cu se spustiti na tvoj nivo da ti dam adekvatan odgovor.
Ali zao mi je, posle ovog tvog napisa uvideo sam da taj tvoj prizemni nivo nikako nemogu da dosegnem.
Takav nivo moze da dosegne samo neki pacient iz neke mentalne institucije.
Spomenuo si da pripadas nekim institucijama(mup-sup-dup).Ocito da si ti momak za institucije,ali za
one mentalne.Zuto kombe i ludacka kosulja lepo pristaju ljudima sa takvim recnikom i ponasanjem.
Kao covek mozda i zasluzujes sazalenje,ali kao gradjanin ti nisi zreo za normalno ponasanje u bilo kom drustvu.
 
Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.210
Aj ljudi ne svadjajte se i posaljite mi TVViet listu da radi na user i pass, znaci samo lista. A moze i info gde ima cinestar fantasy i M1 gold. Ne zanimaju me slike, da se neko kurc*, i da hrani svoj bolesni ego.
 
Член од
21 декември 2012
Мислења
1.779
Поени од реакции
887
Aj ljudi ne svadjajte se i posaljite mi TVViet listu da radi na user i pass, znaci samo lista. A moze i info gde ima cinestar fantasy i M1 gold. Ne zanimaju me slike, da se neko kurc*, i da hrani svoj bolesni ego.
Lista koja je stavlena ot vijet (drug Sota kao reklamni agent je stavil ovde sa sve kanale )jos uvek radi tako da treba da prelistas neki 400 straniza i ce je nadzjes ovde.
 
Член од
7 јуни 2016
Мислења
163
Поени од реакции
517
Ko moze da mi da informaciju,dali usb hub sa sopstvenim
napajanjem moze da radi na android tv box(mxq-pro).
To mi treba za prikljucak externog hdd, koji nema svoje napajanje nego koristi preko usb-a.
Android tv box nema takvo napajane da zadovolji i hdd.
Ima u prodajI ovakav usb hub ali neznaju dali bi radio na androudu.

Hama 39859 USB 2.0 Hub 7 port
• with power supply
 
Член од
22 март 2017
Мислења
182
Поени од реакции
134
Код:
#EXTINF:-1,FTV

http://f6.balkantvmedia.org:8080/FTV?u=user38:p=fZQaN3z2
 
Член од
18 септември 2016
Мислења
63
Поени од реакции
80
3000l like ,mali jubilej voli vas vas international
dobra za skeniranje
http://pro213.com/get.php[DOUBLEPOST=1492727543][/DOUBLEPOST]
uzivaj i drugi put nedaj nikome da se sprda stobom ,nisu svi u ovom
sve cestitke na jubilju a sto se lajkova tice svaki si zasluzio svojim znajem i strpljivoscu,treba zivaca svima nama odgovoriti i izaci u susret,svi smo mi ljudi samo je retko ko covek i zato hvala ti sto si pre svega covek.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom