Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

elmu986

BALKAN IPTV CLUB
Член од
5 мај 2016
Мислења
594
Поени од реакции
1.973
Nisi ti bre ni svestan ko sam ja! Citaj potpis mozda se i setis!
A nekoga kao briga ko si ti, pa odjednom svu pamet svjeta pokupio. Kako te nije stid doci ovdje i blatiti ljude koji su podjelili na hiljade i hiljade listi ljudima na ovom forumu. I sad odjedno oni nevaljaju a ti valjas.
 
Член од
24 мај 2016
Мислења
340
Поени од реакции
691
Moze li jedno strucno pitanje (odgovor u PP)? Kako povaditi usere i pasworde iz određenog Panela. Znaci kad užem u panel pod pravim U/P, kako pronaci ostale validne iz tog Panela i jeli to moguce? Hvala
 
Член од
9 септември 2016
Мислења
1.119
Поени од реакции
4.296
Moze li jedno strucno pitanje (odgovor u PP)? Kako povaditi usere i pasworde iz određenog Panela. Znaci kad užem u panel pod pravim U/P, kako pronaci ostale validne iz tog Panela i jeli to moguce? Hvala
ako si usao ,pod admin privelegijama ,ides na customer pa na device za ful panel to jest device liste ,bosna kafic ,lukavac i ostali ,i desno pored svakog usera ces vidjeti ,imas da povuces listu .,najbolje je uslikati sve i povuci samo par listi i vidjeti na login koji su nakjcesci ,ip po log i probati sebi ubaciti taj proxy u broswer , i pri izlasku uraditi clear login da neptimjete ,a ako si usao sa client userom na client panel proces je komplikovan i nije za javnost
 
Член од
24 мај 2016
Мислења
340
Поени од реакции
691
ako si usao ,pod admin privelegijama ,ides na customer pa na device za ful panel to jest device liste ,bosna kafic ,lukavac i ostali ,i desno pored svakog usera ces vidjeti ,imas da povuces listu .,najbolje je uslikati sve i povuci samo par listi i vidjeti na login koji su nakjcesci ,ip po log i probati sebi ubaciti taj proxy u broswer , i pri izlasku uraditi clear login da neptimjete ,a ako si usao sa client userom na client panel proces je komplikovan i nije za javnost
Usao u Panel pod User i Pass iz liste koju neko koristi, koja mi radi ali istice za par dana. Ako mogu upute za to u PP bio bih Vam zahvalan.
 
Член од
16 јуни 2015
Мислења
573
Поени од реакции
606
to je bre bilo pre 4 godine.............tad si mi rekao da sam peder.................da postavim slike??? ne secas se a??? vratio sam se po tebe i tu sam da ostanem!!! pricamo ja i ti i na skype i na pp ovde.....................nemas bre blage veze ko sam ja........................................
I sad taj problem pre 4 godine trebate ga ovako javno ili trebas ga ovako javno resavat,trebamo svi citat gluposti .
 
Член од
13 јануари 2016
Мислења
170
Поени од реакции
323
Pozdrav !!!

Ne mogu procitat sve strane kolko se puno desava ovde.....

Al puno lista samo sto su turske ....nas ineresuje art..bitka ono sto valja...gdi ces u tursku

Inace sve po starom od septembra odkad doso international ista prica...


Ne mogu da razumem sad one clanove koje su do juce hvalili internationala sad okrenuli drugu pricu.....
 

elmu986

BALKAN IPTV CLUB
Член од
5 мај 2016
Мислења
594
Поени од реакции
1.973
da..............moje opravdanje je sto imam 16 godina...............koje je bre tvoje???? sta me briga bre!!!!!!!!!!!!!!!!.................odo sad igrati igricu zovu me na serveru.............ko bre zeli da igra halo 8 na 8 neka udjej na blood gulch sniper!!!!!!! good luck ssuckers!!!!!!!! beeeeeee!!!!!!!
Bolje ti je druze da doktora posjetis psihijatriske struke po mogucnosti.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom