Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
26 февруари 2017
Мислења
269
Поени од реакции
186


brate moj ja sam platio 220 ewra i dao sam broj i gledam a za free neznam mozda imaju nikad nisam probao ja sam platio cim sam im naschao[DOUBLEPOST=1490037031][/DOUBLEPOST]
brate moj ja sam platio 220 ewra i dao sam broj i gledam a za free neznam mozda imaju nikad nisam probao ja sam platio cim sam ih naschao
[DOUBLEPOST=1490037177][/DOUBLEPOST]
brate moj ja sam platio 220 ewra i dao sam broj i gledam a za free neznam mozda imaju nikad nisam probao ja sam platio cim sam im naschao[DOUBLEPOST=1490037031][/DOUBLEPOST]
kolega ja trazim nika PANEL http://1.nika.rs.ba:7979/login neznam kako i schta da radim a cuo sam od kolega da imaju lepu cenu i programe
 
Член од
26 февруари 2017
Мислења
269
Поени од реакции
186
ima swee kanela koje nikad ih wi niste ni wideli osim nekih ljudi
 
W

who i am

Гостин
ljudi platite NETTVPLUS i nechete se kajati SWI PROGRAMI CINEMA STAR FULL PAKET HBO ITD prawo uziwancija za 220 evra za 1 godinu prawa uziwancija SKIDAM KAPU NETTVPLUS
Cuj sve to kod NETTVPLUS to je drug neka tvoja privatna uslikaj te HBO i ostale koje si piso da imaju jer slucajno to smece(mislim zbog ponude kanala) sam odjavio prije 2 mjeseca ,stabilni jesu,ponuda kanala 20 da mozes gledat ostalo glupost koja je i 1 euro preskupa ...
 
Член од
26 февруари 2017
Мислења
269
Поени од реакции
186
Cuj sve to kod NETTVPLUS to je drug neka tvoja privatna uslikaj te HBO i ostale koje si piso da imaju jer slucajno to smece(mislim zbog ponude kanala) sam odjavio prije 2 mjeseca ,stabilni jesu,ponuda kanala 20 da mozes gledat ostalo glupost koja je i 1 euro preskupa ...

rekao sam wam wec swe zawisi od paketa ja imam premium
 

Kajgana Shop

На врв Bottom