Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

T

tissot75

Гостин
Izgleda bas da ljudi sebi zacrtaju dnevno 10-tak listi izgleda to je najbolji nacin skeniranja 100% siguran,liste rade i manje vise po zelji jos budu ....
Moram i ja pocet tako liste trazit :)
 
Член од
13 јануари 2016
Мислења
170
Поени од реакции
323
Ti imas ono sto si juce objavio + 300 istih gratis od internationala
Zbog takvih kao ti,ostadoh bez zvezdi granda :(
Jeste zbog mene al zato sto sam htio pomoci da ljud traze sami...
Al vidis stå se desilo danas...liste se dele svima...sigurno nebi bilo tako da nije ono sto je juce bilo
A Zvezde imas na Youtube pa na tenane uz pivce da smiris zivce.
Pozdrav
 
Член од
13 ноември 2009
Мислења
324
Поени од реакции
166
Vo pravo si,i jas pobarav edna lista od Balkanmedia,pa ja najdov objavena javno na eden hrvatski forum,i normalno crkna listat.Pobarav uste ednas od istiot lista ne se odvazi da mi prati i poveke ne go molam...,Mnogu iskompleksirani lugje ima na forumov,ama to e druga tema..Sekoja cest na isklucoci....
 
Член од
9 септември 2016
Мислења
1.119
Поени од реакции
4.296
hvala drug ,
kakvi dva dena ne tropaj, na @international listite se stabilni, i rabotat so meseci ..
hvala drug pusti ,ljubomora cista ,[DOUBLEPOST=1487538291][/DOUBLEPOST]
sto se bre ljudi ne organizujete i ne otvorite vas iptv(sa 100-ak EX-YU kanala plus 100-ak inostranih) i ne lupite neku normalnu cenu 2-3 evra i eto zezanjaaaaaaaa!!!!!niko se ne svada i svi zadovoljni.i normalno 100-200 besplatnih korisnika koji stvarno nemaju da plate.ovako ste podeljeni a to koriste budale koje do juce nisu znale ni da kompjuter postoji(a i dalje ne znaju).mozda glupa ideja ali nikad se ne zna??????
uskoro
1 euro
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
814
Поени од реакции
1.670
C: pm80.dyndns.org 12000 PM80-federica daje
Dobro vece od dsukija ili ti Damira Salakovica poz za jednog drugara koji se najavio na casu crnog
nadam se da ste profesionalci za piti bilo bi mi zao da vas vozimo otraga doma
jeb telefon promjenio poslat cu ti drugi.Samo navrati uzmi i drustvo heheheh cekamo vas
Povedi i Grahovca Bogdana iz Subotice, a to opcina Bajmok heheehh on mi simpatican
 
Последно уредено:
Член од
9 септември 2016
Мислења
1.119
Поени од реакции
4.296
internacional
care samo napred majstore
imas pmi naravno druze stari dobru listu[DOUBLEPOST=1487539857][/DOUBLEPOST]zahvalite se denisu ,on mi uvijek da pozitivan poticaj ,zato dijelim liste i to ne obicne nego dobre liste ,nek se zna gdje je najbolji forum bez privelegija i gluposti ,a vi svi ste majmuni i sto dobijate liste od mene ,i trpite me ovdje ,tako kaze gospodin sa komsijskog foruma
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom