Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
16 јуни 2015
Мислења
573
Поени од реакции
606
Octagon vs Dreambox
Mislim bez imalo dileme bih se odlucio za dreambox ako nista bar zbog podrske koju mozes naci na svim svjetskim forumima !!!
Sto se tice tehnologije linux sistemi obadva a ostalo je po meni sve relativno ko i ovo 4K dok dodju programi u ovoj rezoluciji jos ce puno serija resivera da izidje ... pozzz
Naravno da je Drimbox u prednosti, poneki jaci ili zvucniji timovi podrzavaju obadva resivera.A sto se tice standarda DVB-S2X vec radi na Astri i Eutelsatu, Multistrim se vec odavno koristi imas hi na vise satelita,provajderi hi koriste za distribuciju Digitalne terestrijalne mreze.Zato retko koi resiver moze takvo nesto da progura.
 
T

tissot75

Гостин
Pa nekazem vjerovatno je tako ali sve je to napucavanje zbog prodaje ubacis dual tuner ili kao sto ima taj triple i imas multistream ,no medjutim po meni je to individualno jer sta sve imam na dreamu mislim da bi se tesko odlucio za drugi resiver i vjerovatno je to kod tebe obratno :)
 
Член од
5 септември 2016
Мислења
198
Поени од реакции
274
mozda oce neko mjenjat dobre liste za moje iptv scannere :-D
imam i dosta panela i combo listu sa preko 540.000 postovi
 
Член од
16 јуни 2015
Мислења
573
Поени од реакции
606
Pa nekazem vjerovatno je tako ali sve je to napucavanje zbog prodaje ubacis dual tuner ili kao sto ima taj triple i imas multistream ,no medjutim po meni je to individualno jer sta sve imam na dreamu mislim da bi se tesko odlucio za drugi resiver i vjerovatno je to kod tebe obratno :)
Multistrim ide preko satelita znaci koristis satelitski tuner,nikakav drugi.Malo si pobrko neke stvari ako sam naveo ovaj resiver neznaci da mu dajem prednost.Imas tu i Vu + koi je u rangu sa Drimboxom u podrsci i svemu,ako se odlucuje znaci moze izmedzu ta dva Dreambox ili Vu+
A ove druge stvari sam mu naveo sta sve ima jos preko satelita,ako nije bio upoznat
 
Член од
9 септември 2016
Мислења
1.119
Поени од реакции
4.296
mozda oce neko mjenjat dobre liste za moje iptv scannere :-D
imam i dosta panela i combo listu sa preko 540.000 postovi
jer tebi treba lista ili server za skaniranje taman sam ti mislio dati ,listu ,i sd sam se predomislio ,ako imas te scanere i combo listu ,sta ti jos treba dobra lista da je iskeniras ,nije mi jasno
 
T

tissot75

Гостин
Multistrim ide preko satelita znaci koristis satelitski tuner,nikakav drugi.Malo si pobrko neke stvari ako sam naveo ovaj resiver neznaci da mu dajem prednost.Imas tu i Vu + koi je u rangu sa Drimboxom u podrsci i svemu,ako se odlucuje znaci moze izmedzu ta dva Dreambox ili Vu+
A ove druge stvari sam mu naveo sta sve ima jos preko satelita,ako nije bio upoznat
Ma moze koji mu je najpovoljniji :) sto se tice cijene i svega sto njemu treba ,ja sam samo zelio rec da mu je podrska potrebna da i VU+ ima dobre forume ...
 
Член од
11 декември 2012
Мислења
1.073
Поени од реакции
596
Sad samo uzmes iz post od zok2009 servere i sa tim tvojim skenerima i combo listom povadis sve sto imaju :)
Treba da izgubi 2saati se sakaat na Gotovo, ili ke otide na m3u liste.pw ke gi izvadi site listi za January i Februari, edno dve tri komba i so kombo samo so test test test test1 test1 test1 itn garant ke najde 3-4listi.
 
Член од
5 септември 2016
Мислења
198
Поени од реакции
274
jer tebi treba lista ili server za skaniranje taman sam ti mislio dati ,listu ,i sd sam se predomislio ,ako imas te scanere i combo listu ,sta ti jos treba dobra lista da je iskeniras ,nije mi jasno
imam ja to sve ali nekako nemogu nac ni jednu listu
ali tesko je meni ja imam mac a ne windows
neznam zasto to sve neradi
 
Член од
10 јули 2016
Мислења
163
Поени од реакции
218
imam ja to sve ali nekako nemogu nac ni jednu listu
ali tesko je meni ja imam mac a ne windows
neznam zasto to sve neradi
Pa sa macom skeniras mac servere ,ne verujem da ces moci skenirati user pass.tako mi je makar international rekao i jos moras kupiti tissot sat da ti meri vreme kako ti nebi blokirali lP :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom