Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
17 октомври 2016
Мислења
418
Поени од реакции
2.306
Член од
10 септември 2016
Мислења
814
Поени од реакции
1.670
Ja postavljam ovde liste a @LjupchoB ih prenosi na SF
Koja mu je to fora, zar nemisli da sam ih i sam mogao postaviti tamo da sam hteo.
Svima vam je poznato da sam prisutniji na SF-u nego ovde. Liste koje postavljam tamo ne postavljam ovde i obrnuto. A ovaj se pravi pametan i vec u par navrata liste koje postavim ovde prekopira na SF
Samo ti pomaze to je ok kako ce naucit
 
Член од
16 јуни 2016
Мислења
946
Поени од реакции
1.697
I ja kad sam se sam napio mi bio veci gust nego sa zenom:D:pos:[DOUBLEPOST=1486910677][/DOUBLEPOST]
Koliko je meni poznato neznam dali sam te shvatio kad restartas ruter automatski ti se dodijele nove ip adrese kako za dream tako mislim da i za liniju za smart jer sa svaki uredaj imas njegovu ip adresu .
Neznam dali o istome mislimo i koje podrucje te zanima o vezi toga.Ako je u vezi iptv najbolje iskopcat struju iz rutera i nakon 15 sek upalis najednostavnije ako si skenirao i liste ti ne rade.
A ako se mozes povezivati samo sa jednim uredajem onda si podesi u ruteru PPPoE protokol
nisam te shvatio sta ti treba
misliosam neku listu na pc gledam ide odlicno instaliraosam hotspotshield ali kad je ubacujem na tv-u ne radi zato samm pitao dali moze da se menja ip na tv kako sto moze na pc sa hotspotshield pozz
 

ziko tara

fantom
Член од
28 септември 2016
Мислења
487
Поени од реакции
791
misliosam neku listu na pc gledam ide odlicno instaliraosam hotspotshield ali kad je ubacujem na tv-u ne radi zato samm pitao dali moze da se menja ip na tv kako sto moze na pc sa hotspotshield pozz
pozz shabane
Da ti nije problem u listi jer ima liste koje rade na vcl playeru i ne rade na smart tv valda to znas
to se desava i kod mene
 
Член од
16 јуни 2016
Мислења
946
Поени од реакции
1.697
pozz shabane
Da ti nije problem u listi jer ima liste koje rade na vcl playeru i ne rade na smart tv valda to znas
to se desava i kod mene
to je to i mi sto neznamo da skeniramo probamo nesto kao da dobijemo i dobijemo ban ili blokira ip i lstu od internacional na pc mi radi na tv nece a radila je na tv-u
 
Член од
22 септември 2016
Мислења
26
Поени од реакции
11
Ja postavljam ovde liste a @LjupchoB ih prenosi na SF
Koja mu je to fora, zar nemisli da sam ih i sam mogao postaviti tamo da sam hteo.
Svima vam je poznato da sam prisutniji na SF-u nego ovde. Liste koje postavljam tamo ne postavljam ovde i obrnuto. A ovaj se pravi pametan i vec u par navrata liste koje postavim ovde prekopira na SF
Pa sto nisi poslao te liste nekome na pm
pa da ti ih niko ne kopira?????
 

Kajgana Shop

На врв Bottom