Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
12 февруари 2016
Мислења
58
Поени од реакции
86
Izgleda mi se nije ispunila zelja, ''budimo ljudi''.
Dacu par mogucih odgovora zasto deda mraz ne ispunjava nase zelje:
Ma video deda mraz da se nama ispunjavaju zelje tokom cele godine pa da on nema sta ovde da trazi.
Dovoljno mu bilo da procita samo jednu stranicu pa da vidi da ovde nema dobre dece.
Ma ovi nasi hakovali deda mraza pa razdelili poklone i pre nove godine.
Da se nama ne bi ispunile zelje saboteri u nasim redovima objavili spisak nasih zelja javno.
itd...
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
814
Поени од реакции
1.670
Nisam ja ni bolji, ni gori od drugih, obican covek, nikakav strucnjak ! ;)
PS.
Zar nije malo ruzno, nazivati deo clanova (da budem precizan) ovog foruma "pacerima" ?!
Vidi Burmanne nista strasno ,ali ja nemogu razumijet kad covjek u rukama ima ni sam neznam kako da se izrazim a da toga nije ni svijestan i jos okrivljuje da niko nikome nista neda, a sa tim istim ja malo probao i nasao tocno domacih 5600 listi, a sad ko je tu lud a ko pametan.Badava ti i atomska u ruci kad neznas da stisnes pravi gumb da nije istinito bilo bi zalosno i jos covjek na funkciji strasno, a jada se tu i tamo.Da ne kvarim novogodisnje raspolozenje necu da ga imenujem.O cemu se radi zadrzacu za sebe.
 
Член од
18 декември 2012
Мислења
754
Поени од реакции
651
Vidi Burmanne nista strasno ,ali ja nemogu razumijet kad covjek u rukama ima ni sam neznam kako da se izrazim a da toga nije ni svijestan i jos okrivljuje da niko nikome nista neda, a sa tim istim ja malo probao i nasao tocno domacih 5600 listi, a sad ko je tu lud a ko pametan.Badava ti i atomska u ruci kad neznas da stisnes pravi gumb da nije istinito bilo bi zalosno i jos covjek na funkciji strasno, a jada se tu i tamo.Da ne kvarim novogodisnje raspolozenje necu da ga imenujem.O cemu se radi zadrzacu za sebe.
Ajde sto se jada, ali, ako se jos (pored toga) i hvali, onda ...... nemoj ga imenovati !!!!!! :D
PS.
Sad bi ti neko rekao, da treba da podelis, bar jedno 5500 domacih lista ! :P
 
Последно уредено:
Член од
11 декември 2012
Мислења
1.073
Поени од реакции
596
Pusti ga dosadno mu zato je kod nas dosao,tu je uvjek veselo.Telekom slovenija jel ima neko udp adresu-il na koji portovi funkcionise.[DOUBLEPOST=1483464630][/DOUBLEPOST]
samo ispred linka stavite , i izagu 9 strane gde ima listu.i nije lose 9strane.
 
Член од
18 декември 2012
Мислења
754
Поени од реакции
651
Pa, po forumima se generalno kaci ono sto ne valja (ili je vec objavljeno) !
Da se okaci nesto sto valja, ne bi trajalo ni dva dana !
A, ako neko okaci nesto sto valja, to je uradjeno zato sto "ne zna", ili s ciljem da se to isto ugasi ! ;)
 
Член од
18 декември 2012
Мислења
754
Поени од реакции
651
A, da ima vatrogasaca ...... ima ih ! :D
upload_2017-1-3_18-53-14.png [DOUBLEPOST=1483466960][/DOUBLEPOST]Zato smo mi frstendnambervaniptv tu za vas !
Za test listu javite se na frstendnambervaniptv@gmail.com !
Nas ne mogu ugasiti, jer mi palimo i zarimo !
3,5e mesecno
15e za 6 meseci
24e za 12 meseci
Najjeftiniji na celome Balkanetu !
I, odma' da se razumemo - to ja samo prijatelju pomazem da razvije biznis ! :D
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom