Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
Dosta tog ide i bez kabla.... ja kod mene ne vidim ni jedan jedini kabel sve ljepo iza lajsne sakriveno .... dal podne ili plafonske ......

Pozdrav
 
Член од
15 октомври 2015
Мислења
186
Поени од реакции
105
Nije mi potrebno da slikam .. ja kad sam slikao davao sam do znanja sta se gleda... sad kad bi stavio par slika te prograne niste ni vidjeli a kamoli gledali bez uvrede NE prozivam nikog samo... nije poenta davat doticnima do znanja da se njihove liste gledaju.... dodat cu samo jedno sve te liste koje su pojedinci ovdje trazili imam takodjer imam i one tv programe koje su pojedinci ovdje trazili bas sve ... uz to i ti si spomenuo sad jednu et toliko... nek je go**a ko laze

Pozdrav
sota imali kakva astra il udp lista sa domacim kanalima ovih user pass imam i nisu mi vise interesantne ako ima sta za licnu upotrebu hvala unapred
 
Член од
12 февруари 2016
Мислења
58
Поени од реакции
86
Pozdrav[/quote]
Reci cu ti kada dobijem listu ! :)
naso sam sam odgovor uz total ako uzmes i nihov internet se dobia D3GO za tri uredja pa tako moze preko interneta da gledas znaci dobices to sto vec imas


Napisat cu i ovdje

Ovo sam napisao 18.02.2016

Прегледај го приврзокот 161667

I ranije sam apelovao na ljude ... u xavisnosti nasih financijskih mogucnosti svako nek sebi odabere povoljnog "Legalnog" provajdera plati i gledaj

Sve vise ljudi ima koji su sebi kupili Smart tv i na osnovu tog postoji pod Smart Hub dodatna mogucnost gledanja zeljenih programa tu su raznorazne aplikacije izmedjuostalih GSS MEDIA WW, NetTV Plus, Balkaniyum TV, Kopernikus OTT TV sa izborom domacih tv programa mada isto prolazi placena lista

Ja sam se pre oko 4g odlucio za Total Tv placam uredno i zadovoljan sam

Sami odlucite sta je po vama dobro

Dodajem Total Tv placam 154€ godisnje .... Paket internet od 120Mbit/s uz kablovsku sa HD DE kanalima itd... placam mjesecno 72€ uz beaplatnih 5 tel kartica ako zelim tu je i Horizon njihova aplikacija (besplatno vezana za moj paket) znaci placam

Pozdrav
nije bas dzabe 154€ godisnje ali opet
ispadne total jeftiniji u nemackoj nego kod nas
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
Meni je 154€ ok... moze i veci paket naravno kosta vise.... ono sto je meni potrebno imam za 154€ i ja prezadovoljan....

Pozdrav
 
Член од
20 јуни 2016
Мислења
81
Поени од реакции
139
Jbt, ovo se unapred zna kada neko ponudi liste koji ce se likovi odmah javiti. Mozes ih tacno pobrojati. Nije u redu (da ne koristim druge izraze) da vi koji trpate listu preko liste ne ostavite neku nekome ko stvarno nema sta da gleda. Ni stida ni srama...samo DAJ!
:zloo:
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
Nesta sam i ja sacuvao ... imao Nokia D-1 Box - 9200-9500 pejcovan .... mnogima od postavljanja SAT antene pa na dalje skidanje kodova pisanja na kartice pomogao itd..... bila su to dobra vremena ....

20161222_000823.jpg

Pozdrav
 
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
Nesta sam i ja sacuvao ... imao Nokia D-1 Box - 9200-9500 pejcovan .... mnogima od postavljanja SAT antene pa na dalje skidanje kodova pisanja na kartice pomogao itd..... bila su to dobra vremena ....

Прегледај го приврзокот 162137

Pozdrav
Беја и поминаа,техниката секој ден оди напред,и секој ден чекорите се побрзи.
имав Magic modul,irdeto modul пачован,па сега се сетив на оваа картичка ,овај со плавиве очи)) ја имав истата,ирдето модулот работеше како megic modulot, на емтеч ресивер,со сменет софтвер.
па Хиспааст,сателит,па текили,па после текили на астра....барање на клучеви за картичка,исто како сега листиве)))
решив да побарам еден оз зафрлените модули))
 
Последно уредено:
Член од
29 февруари 2016
Мислења
175
Поени од реакции
301
Nisu oni mogli izmenjat koliko sam ja mogao istampat[DOUBLEPOST=1482400674][/DOUBLEPOST] 20161222_101032.jpg [DOUBLEPOST=1482400938][/DOUBLEPOST]Ii jos nesto 20161222_103328.jpg
 

Attachments

Последно уредено:
Член од
13 септември 2016
Мислења
233
Поени од реакции
41
Treba mi preporuka za player koji otvara youtube stream linkove, rtmp i http stream.
VLC neće da otvori yotube..
Neki dobar predlog?
 
H

highprotect

Гостин
Последно уредено од модератор:

Kajgana Shop

На врв Bottom